Mama na prenájom

Je z nej vydatá pani! Známa herečka z populárnych slovenských seriálov Klamstvo či Mama na prenájom sa tajne vydala. Hoci o tom nedala vedieť, svedčí o tom hneď niekoľko náznakov na jej instagramovom profile

Monika Horváthová sama priznala, že nepatrí k najobľúbenejším herečkám, za čo sčasti môžu aj jej nie príliš pozitívne úlohy, ktoré väčšinou v seriáloch poriadne miešajú karty. Všetci však musíme usúdiť, že je to znamením toho, že je dobrá herečka, keďže dokáže zahrať takéto úlohy.

Už dlhší čas Moniku môžeme pravidelne vídať aj na svojej televíznej obrazovke. Patrí totiž medzi hlavné postavy obľúbeného rodinného seriálu Mama na prenájom. Hrá tam Luciu, teraz už exmanželku pôrodníka Martina a biologickú matku Hanky. K rodine sa vrátila po rokoch, aby dcére vynahradila zameškaný čas, no chcela získať späť aj manžela, čo sa jej ale nepodarilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Szabó /Horváthová/ (@mon.szabo)

Herečka zo seriálu Mama na prenájom sa tajne vydala

A hoci herečka v realite nemala vždy na ružiach ustlané, zdá sa, že teraz sa to zmenilo. Iba v novembri prezradila, že sa ide konečne vydať za partnera Dominika, s ktorým vychováva dve dcérky. O pár dní či týždňov neskôr dokonca absolvovala aj divokú rozlúčku so slobodou. Ešte tým sa pochválila na Instagrame, no svadbou už nie.

Áno, je to tak. Ako vyplýva z Monikinho spomienkového videa, tajne sa vydala. Na svojej sociálnej sieti práve včera poďakovala za rok 2023. Zostrihala úryvky záberov, pričom hneď niekoľko určite udrie do očí aj tebe. Je na nich v bielych šatách, kde kráča k oltáru a na ďalšom s partnerom tancuje novomanželský tanec.

Aj pod príspevkom sa takmer ihneď objavili komentáre s blahoželaniami, pričom si očividne každý všimol práve časť s tajnou svadbou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Szabó /Horváthová/ (@mon.szabo)

Bez povšimnutia nemôže ostať ani jej meno, ktoré teraz má na Instagrame. Ako @mon.horvath ju už na tejto sociálnej sieti nenájdeš. Zmenila si totiž priezvisko. Je z nej teraz Monika Szabó Horváthová.

Novomanželom srdečne blahoželáme aj my!

Zdroj: Instagram/mon.szabo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News