mama na prenájom

Kristína Kanátová od začiatku tohto roka hviezdi v dennom seriáli Mama na prenájom, ktorý si okamžite získal srdcia Slovákov. Stvárňuje v ňom zákernú riaditeľku Evu. Herečka sa na Instagrame pobavila na svoj účet a fanúšikom ukázala Evine dvojníčky.

Arogantná, povýšenecká, zákerná, nemilosrdná. Na riaditeľke súkromnej gynekologickej nemocnice v seriáli Mama na prenájom by si pozitívnu vlastnosť hľadala len ťažko. Drsná karieristka Eva pochádzajúca z bohatej rodiny miluje intrigovať a s nikým sa nemazná.

Napriek nie príliš lichotivej úlohe herečka Kristína Kanátová svoju postavu miluje a diváci tiež. I keď často čelí otázkam, či je aj v súkromnom živote ako Eva. Na to už neraz odpovedala záporne. V minulosti sa dokonca venovala nejednej práci, ku ktorej by Eva rozhodne ani „nepáchla“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Kan (@kristina__kanatova)

Krásna brunetka má za sebou prácu v gastre, banke, ale i v divadle ako šatniarka a uvádzačka. „Okrem toho som robila napr. aj pukance v kine, čistila záchody v prevádzkach, robila catering na akciách, hostesku v supermarketoch, promovala som tam, prosím pekne, aj dámske hygienické vložky a tampóny, tiež som pár dní strávila v call centre, niekoľko mesiacov som v obuvi podávala zákazníkom rôzne čísla topánok a moja posledná brigáda bola v období pandémie, kedy som piekla vianočky a koláče v cukrárni,“ šokovala fanúšikov menovaním svojich skúseností.

So sledovateľmi Kristína komunikuje pravidelne. Najnovšie im položila zaujímavú otázku: „Koho vám pripomína Eva?“ A keďže reakcie boli naozaj úsmevné, známa umelkyňa si ich na pamiatku „odložila“ na svoj instagramový profil.

Dvojníčky Evy z Mamy na prenájom

Medzi odpoveďami sa našli mená ako Meryl Streep vo filme Diabol nosí Pradu, Imelda Staunton alias Dolores Umbridge z Harryho Pottera či Jenna Ortega ako Wednesday zo seriálu s rovnomenným názvom. Avšak zrejme najviac Kristínu pobavila Rosalindina sesternica Fedra, ku ktorej so smajlíkmi napísala, že už nevládze, či speváčka Taylor Swift.

„Nech žije táto anketa a vaše tipy. Ešte sa často vyskytovala Ema Watson, Fantagiro aj rôzne menej známe tváre,“ doplnila Kanátová k fotkám s Evinými dvojníčkami. A čo si myslíš ty – na koho sa Eva najviac podobá?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Kan (@kristina__kanatova)

Zdroj: Instagram/kristina_kanatova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News