Mama na prenájom

Rodinný seriál Mama na prenájom na našich televíznych obrazovkách sledujeme už druhý rok. Jednou z hlavných postáv je aj Hanka, ktorú tam hrá rozkošné dievčatko menom Larisa Mižigar. Možno by si však nepovedala, že sa od odvysielania prvej epizódy tak neuveriteľne zmenila. Rastie z nej veľká slečna a pozorovať to môžeš aj na jej Instagrame, ktorý spravujú jej rodičia.

Na pľaci majú dobré vzťahy

Seriál Mama na prenájom sa vysiela už od januára 2023. V súčasnosti môžeme sledovať už jeho tretiu sériu, ktorá je plná zápletiek, nových lások a do deja pribúdajú ďalšie postavy.

To, ako rýchlo plynie čas, môžeme odpozorovať najmä na najmladšej z hlavných predstaviteľov seriálu – Hanke Tomanovej. Ju tam hrá Larisa Mižigar a ako sa zdá podľa príspevkov hercov na Instagrame, na pľaci si všetci veľmi rozumejú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Maca Zábranská, ktorá v seriáli Mama na prenájom hrá jej nevlastnú mamu Naďu, občas na sociálnych sieťach zverejní zábery aj s Lariskou. Rovnako tak aj Adam Bardy, jej seriálový biologický otec či mamina Lucia alias Monika Szabó Horváthová.

Ako sa zmenila Hanka zo seriálu Mama na prenájom?

Už to bude takmer rok a pol, čo Televízia Markíza vysiela seriál Mama na prenájom. No pamätáš si ešte, ako vyzerala Hanka v prvých epizódach? Dnes má 8 rokov a ako môžeš postrehnúť na jej Instagrame, prešla si naozaj veľkou premenou. A to len behom 2 rokov.

Keď sa na jej sociálnej sieti prescrolluješ až celkom dole, uvidíš dokonca jej úplne prvé príspevky ešte z roku 2022. Sama musíš uznať, že vtedy ešte bola malým rozkošným dievčatkom. Keď si jej tváričku však porovnáš s najnovšou fotkou, zistíš, že z nej rastie veľká trendy a šikovná slečna.

Na Larisinom instagramovom profile, ktorý sa ti zobrazí po kliknutí SEM, uvidíš aj jej naozajstných rodičov či bračeka. Musíš uznať, že tvoria krásnu rodinku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @larisa_mizigar

Zdroj: Instagram/larisa_mizigar

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News