Mama na prenájom

Herečka zo seriálu Mama na prenájom, Monika Horváthová, pre Nový čas prehovorila o ťažkom životnom období. Možno vieš, že v tehotenstve ju opustil partner, no ako to znášala?

Moniku Horváthovú môžeš teraz pravidelne vídať na svojej televíznej obrazovke. Už dlhší čas patrí medzi hlavné postavy obľúbeného rodinného seriálu Mama na prenájom. Hrá tam Luciu, manželku Adama Bardyho alias pôrodníka Martina a Hankinu biologickú matku, ktorá sa vrátila po rokoch, aby sa jej vynahradila zameškaný čas.

Herečka zo seriálu Mama na prenájom o ťažkom období

Napriek tomu, že Monika má v seriáli komplikovaný život, v realite je to iné. Ide sa vydávať za snúbenca menom Dominik, s ktorým vychováva dve dcérky. Vždy to však v živote Moniky Horváthovej také idylické nebolo.

Ako už možno vieš, herečka svojho času randila s kolegom z rovnakej brandže. Kedysi tvorila pár s Matejom Marušinom, ktorý je známy z filmov Trhlina či Dôverný nepriateľ. Rozišli sa však v čase, keď Monika nosila pod srdcom ich spoločné bábätko – dcérku Melániu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Horváthová (@mon.horvath)

Skončila som školu, zrazu som zostala tehotná, sama u rodičov, bez vlastného bývania a práce. Každé ráno som sa budila s tým, že som nevedela, čo príde. Stále som plakala a hovorila si, že tak to nemalo byť, že sa stalo niečo zlé, vôbec som si to tak nepredstavovala,“ zaspomínala si na ťažké časy Monika Horváthová pre Nový čas.

„Možno aj preto je Mel taká veľmi emočná, lebo obdobie tehotenstva bolo pre mňa veľmi náročné. V tom prenatálnom veku si to musela prežiť spolu so mnou,“ dodala.

Aká je mamina v realite?

Teraz už 5-ročnú dcérku herečka vychováva so snúbencom Dominikom. Okrem Melánie však majú aj ďalšiu dcérku – Emíliu, ktorá má 3 roky. Ani s nimi to však niekedy nie je až také ľahké, no podobne ako v seriáli Mama na prenájom, Monika v realite nie je prísna mamina.

„Snažím sa s nimi veľa rozprávať a rešpektujem ich pocity. Staršia veľmi veľa vecí prežíva, často plače, všetko ju rozcíti. Hovorím jej, že to je úplne v poriadku. Tak ako je šťastná a tešíme sa s ňou, má aj momenty, že plače,“ priznala herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Horváthová (@mon.horvath)

„Keď to tak cíti, nech tomu dá voľný priebeh. Mám radosť, že týmto spôsobom si budujeme dôveru. Občas za mnou príde a povie mi, nech s ňou idem do spálne, že tam budeme spolu plakať. Vie, že pri mne si to môže dovoliť.“ dodala. Jej partner je však vraj o niečo prísnejší otec.

„Keď Melánia napríklad povie, že niečo spravila jej sestra, pričom obaja vieme, že to tak nie je. On ju za to pokarhá, že to nie je správne. Bojí sa, že ak sama nepocíti, že to je zlé, tak to bude robiť stále. Moja taktika je taká, že jej pokojným hlasom poviem, že chcem počuť pravdu a za nič jej nebudem nadávať. Viem, že malé krôčiky budujú dôveru viac,“ vysvetlila Monika.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News