Diana Klamová

Zdá sa, že dlho sama neostala! Po tom, čo sa len prednedávnom rozišla s dlhoročným partnerom, má obľúbená herečka po svojom boku zrejme nového partnera. Podľa informácií portálu Topky, je krásna Diana Klamová na začiatku nového vzťahu. Aj jej súčasný partner je (rovnako ako jej bývalý) herec.

25-ročná modelka Diana sa objavila v seriáli Pán profesor, no väčšiu slávu jej priniesla úloha v konkurenčnej televízii. JOJ-ka ju zahrnula do projektu Nemocnica. Práve tam dostala možnosť hrať po boku Dáriusa Kočiho. Čas spolu netrávili iba v práci, ale aj v súkromí, keďže v roku 2020 potvrdili svoj vzťah aj verejne.

Diana a Dárius

Známy slovenský pár Diana a Dárius
zdroj: Instagram/darius_koci

Obľúbená herečka našla lásku u ďalšieho kolegu

Len v auguste tohto roka však obaja priznali, že už viac netvoria pár a ostávajú iba kamarátmi. Dnes sa už po jej boku objavuje nový chlap – aj on je herec a taktiež sa nedávno rozišiel s dlhoročnou partnerkou. A ako inak, herečkou. Reč je o 34-ročnom Lukášovi Dózovi, ktorý sa na JOJ-ke objavoval v seriáli Hranica.

„Ste nás dostali. Áno, pred cca rokom som ju doučoval hranie na zobcovú flautu kvôli jej kastingu skrz modeling a potom sme šli asi po mesiaci spolu do Turčianskych Teplíc na pobyt a začali sme sa viac stretávať. Teraz to tak pomaly nechávame ísť svojou cestou a pomaly sa zbližujeme. Nechcem ale prezrádzať viac,“ potvrdil začínajúci vzťah Dóza.

Ten tvoril donedávna pár s Ráchel Šoltésovou, ktorá si uchmatla miesto v seriáli Druhá šanca. Pred ňou randil s Dominikou Kavaschovou, takže sa zdá, že na herecké kolegyne má slabosť.

Lukáš a Ráchel

Lukáš a Ráchel
zdroj: Instagram/samvelkydoza

Zdroj: topky.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News