pexels.com

Možno sa práve teraz snažíš zapadnúť, nájsť si priateľov v novej škole či práci. A možno sa len sama seba pýtaš čo si o tebe myslia ostatní a či dobre vyzeráš. Dúfam že odpovede na svoje otázky nájdeš tu :).

Sebavedomie

Pre niekoho je to prirodzená vec, no pre iných predstavuje sebavedomie problém. Väčšina sebavedomých ľudí, ktorých poznám sú na prvý pohľad dokonalí. No nedaj sa tým oklamať. Každý má svoje vlastné problémy a trápenie, ktoré by si na daného človeka nikdy netipovala. Tiež majú chyby, také ktoré my nevidíme, no dokážu sa cez ne preniesť a ísť sebavedomo ďalej. Tým chcem povedať, že je to hlavne o tom, ako dobre dokážeš bojovať so svojimi problémami a o tom, že dokážeš prijať svoje chyby. A presne to je základom k tomu, aby si bola sebavedomejšia. Prijmi svoje chyby, to aká si, nech už si akákoľvek. Prijmi samú seba <3

zdroj: Pinterest

„Dress to express“

Myslím, že obrázok vyjadruje moju myšlienku dokonale, ale aj tak by som to rada trošku obkecala :).

Nikomu nepotrebuješ dokazovať, že si „dosť dobrá“.  Móda je spôsob, ktorým vyjadríš to, kým si. Nie to, kým by spoločnosť chcela, aby si bola. Ľudia, ktorí ťa chcú zmeniť, pretože si „iná“ za to nestoja. Nájdi si priateľov, ktorí ťa budú akceptovať takú, aká si. Snaž sa byť sama sebou čo najviac. Snaž sa cítiť čo najlepšie vo vlastnej koži.

Takže, prečo je dôležité ostať sama sebou?

Pretože jediné, čo ti nakoniec ostane, si ty. <3

zdroj: Pinterest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife