Náhody

Stále rovnaké čísla

Kedysi sme hrávali také detské hry, že keď sme zbadali rovnaký čas na telefóne, tak sme sa tešili, že na nás niekto myslí. A vedela si, že to nie je tak úplne hlúposť? Ak často narážaš na totožné numerické skupiny, tak ti vesmír chce niečo povedať.

Napríklad čísla 11:11 vraj znamenajú, že robíš dobré životné rozhodnutia a uberáš sa tým správnym smerom. Pretože ak si spojíš súčet, tak ti vyjde 4, čo znamená silu a stabilitu, a teda pozitívne zmeny v tvojom živote.

náhody
zdroj: Unsplash/Claudio Schwarz

Nový človek v správny čas

Ako sme už spomínali, tak nič nepatrí medzi náhody a aj v tomto prípade je to pravda. Pokiaľ si spoznala niekoho nového, tak ťa má niečo naučiť, alebo ti poradiť v tom, čo práve potrebuješ. Možno ti dokonca bude životnou láskou.

A nielen, že to bude „náhodná osoba“, ale určite to bude aj úplne nepravdepodobné miesto, na ktorom by si sa za normálnych okolností nikdy neocitla. Práve to je na tom také úžasné a čarovné, ako by to bolo naozaj kúzlo.

Dostaneš to, po čom túžiš

V tomto prípade ide o doslova hmotnú vec, po ktorej už dlho tvoje srdiečko pišťalo. Niečo, čo si si nemohla dovoliť, alebo si jednoducho investovala radšej vždy do niečoho iného. A zrazu, ako keby to bola náhoda, ti tá vec pristane v rukách.

náhody
zdroj: Unsplash/Becca Tapert

Ale práve to je zámer vesmíru, aby ťa potešil a ukázal ti, že ešte stále existuje spravodlivosť. No a keď tú vec dostaneš od nejakej osoby, so slovami: „Spomenul som si na teba pri pohľade na tento darček.“ Buď si istá, že to nie je náhoda.

Nečakaná sms

Občas tak veľmi chceme, aby sa nám nejaká osoba ozvala a aj keď vieme, že na nás určite ani nemyslí, tak tajne dúfame. Celé dni, noci, pred zaspaním, proste stále. A toto je signál pre vesmír, ktorý rozhodne, či ti túto „náhodu“ zošle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife