Chlap nie je zaľúbený

Stalo sa ti už niekedy, že si si začala s novým chalanom, no po čase si z toho nebola nadšená a cítila si, že to nie je ono? Môže to byť tým, že do teba nie je zaľúbený tak veľmi, ako ti na začiatku tvrdil a ako si si to ty sama myslela.

Ak sa obávaš, že by to mohol byť aj tvoj prípad, všímaj si týchto 6 varovných znakov. Tieto detaily dokážu odhaliť, že muž nie je do teba zaľúbený, aj keď sa snaží presvedčiť ťa o opaku.

Neozýva sa ti pravidelne

Odpíše ti raz za deň, prípadne nenapíše vôbec. Aby ti poslal správu sám od seba? Neexistuje. Komunikácia s ním je veľmi náročná a zväčša sa ozve len vtedy, keď od teba niečo chce alebo sa nudí a potrebuje spoločnosť.

Nič nevymyslí sám od seba

Nedočkáš sa od neho žiadnych veľkých gest alebo dokonalého rande ako z romantických filmov. Nemá iniciatívu urobiť niečo sám od seba, iba čaká, s čím prídeš ty. Na prekvapenie od neho by si čakala asi márne.

Ak je s tebou, nevenuje sa ti

Keď už sa náhodou stretnete, vôbec to nie je o tom, že by si pre neho bola stredobodom vesmíru a venoval sa ti. Ak do teba nie je zaľúbený, nemá problém hľadieť do mobilu alebo vidíš, že keď mu niečo rozprávaš, nie je duchom prítomný.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating