Photo by halayalex from Freepik

Niekedy tak rýchlo, ako vzťah vznikne, môže aj zaniknúť. A načo by si mala zostávať v takom vzťahu, kde má skutočný záujem len jeden (zväčša ty) a druhý to len predstiera alebo len nevie, ako by ti povedal pravdu, že ťa nechce?

Prvé dni možno boli skvelé, chodili ste spolu často von, trávili ste spolu veľa času. No zrazu sa zmenil, začal sa správať divne a už vôbec nebol taký pozorný ako na začiatku. Nuž, nie že by sme ťa chceli sklamať, ale v takomto prípade chlap stratil záujem a už len čaká na vhodnú príležitosť, ako takýto nevydarený vzťah skončiť.

Niekedy ste si prepísali spolu celé dni či noci a teraz prejde aj niekoľko dní, kým sa vôbec ozve? A aj to skôr reaguje na tvoje správy, ktorými ho bombarduješ? Toto je jeden z hlavných signálov, že stratil záujem a v skutočnosti nie je do teba. Nepýtaj sa, prečo to nepovedia hneď na začiatku a len nás, ženy, naťahujú. Toto nedokáže vysvetliť nikto, dokonca ani oni sami.

zdroj: Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Voláš mu, aby ste išli spolu von, no on zrazu hľadá výhovorky, ako musí doma pomáhať, má toho veľa do školy alebo do roboty a podobne? Alebo ak aj súhlasí, na poslednú chvíľu všetky plány zruší, lebo mu do toho náhle niečo prišlo? Ak s tebou nechce tráviť sám od seba čas, je to snáď jasné a musíš pochopiť aj ty sama, že niečo nie je v poriadku. Koľkokrát sa už stalo, že s tebou odmietol ísť von, no potom si ho stretla, ako je von s kamošmi? Alebo nebodaj s inými babami, s ktorými nemá problém pred tvojimi očami flirtovať?

Ďalším prípadom je, že on ti chce pripraviť program a diktovať, kedy a kde máš ísť a ak sa jeho požiadavkám neprispôsobíš, je problém. Máš predsa aj svoj život a určite nemusíš robiť niečo len preto, že to chce on. Takýmto spôsobom sa len snaží odoštvať ťa od seba.

Ste spolu von, schyľuje sa k plateniu, no on nevyťahuje peňaženku? Samozrejme, nikde nie je napísané, že platiť musí chalan, ale zo začiatku by sa o to aspoň môže snažiť, prípadne si účet môžete rozdeliť. Ak to urobí raz, dvakrát, je to ešte v pohode, ale ak to robí vždy, keď ste spolu vonku, na tom už niečo nehrá a vyzerá to tak, že je s tebou len preto, aby si mu všetko platila.

A na záver najjasnejší signál, že to s tebou nemyslí vážne. Nechce, aby si k nemu chodila prespať a nechce ťa zoznámiť so svojimi kamošmi a rodinou. Ak by ťa skutočne ľúbil, určite by mu to nerobilo problém a chcel by sa tebou pochváliť. Ale v takomto prípade si sama domysli, ako to skončí.

Ak si sa v týchto riadkoch našla, nič sa nedeje, jednoducho ho pošli kade-ľahšie ešte skôr, než sa kvôli nemu začneš viac trápiť a viac ho začneš ľúbiť. Nemáš predsa za potrebné zotrvávať vo vzťahu s niekým, kto to s tebou nemyslí vážne. Máš predsa na lepšieho! 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating