Unsplash/Lauren Rader

Niektoré vzťahy nie sú také dokonalé a pripravené prekonať aj náročnejšie chvíle. Aj chlapom sa môže stať, že k svojim polovičkám prestanú cítiť to, čo na začiatku a pomaly, ale isto prestanú ľúbiť. Takýto stav sa dá pomerne jednoducho odhaliť. Jeho správanie ho prezradí.

Niekedy ide aj o maličkosti, ktoré môžu byť pri jednotlivých dvojiciach rozličné. Týchto 5 vecí sa ale poväčšine týka každého páru, ktorý sa rúti do svojho konca.

Ak sa tvoj priateľ správa takto, mala by si byť opatrná

Je často podráždený

Rozladí ho každá drobnosť alebo vec, ktorú mu povieš. Už vôbec nie je taký milý ako predtým a niekedy sa až bojíš pred ním niečo zmieniť, aby zase nevybuchol. Ide o neklamný znak toho, že sa s ním niečo deje. Problémy môže mať aj vo svojom osobnom živote a len to pretavuje do vzťahu, no môže sa za tým skrývať aj nespokojnosť s tým, aké to je medzi vami dvoma.

Hovorí ti, že si sa zmenila

Čoraz častejšie, len tak medzi rečou zmieni, že si iná ako na začiatku a taktiež mu niektoré veci začnú prekážať. To, čo v prvých týždňoch na tebe miloval, ho teraz dokáže poriadne vytočiť. Ani nechce, aby si sa zmenila, len konštatuje, že už ťa nemá rád ako predtým.

Neplánuje spoločný program

Spoločne strávené večery alebo víkendy sa zmenili na samostatný program. On radšej ide von s kamošmi alebo sa venuje svojim koníčkom. Nemá ani len snahu naplánovať niečo pre oboch a ak niečo vymyslíš ty, hneď ťa odbije. Ak s tebou nechce tráviť čas, nie je to dobré znamenie.

Stále je zaneprázdnený

Ostáva dlhšie v práci, našiel si novú záľubu alebo začal cvičiť. Radšej si čas vyplní tak, aby nemusel byť s tebou. Nemôžeš sa preto na neho v ničom spoľahnúť, pretože nikdy dopredu nevieš, kedy sa vráti. Ak by si to náhodou spomenula a chcela od neho, aby to zmenil, hneď sa ohradí a bude nahnevaný.

Nechce sa vo vzťahu posunúť

Zásnuby, svadba alebo spoločné bývanie sú v nedohľadne, lebo ťa už neľúbi tak, ako kedysi a nechce sa posunúť. Pochybuje o tom, že by si bola jeho pravá, preto nechce nič uponáhľať. Ak sa ho na niečo z toho opýtaš, hľadá samé výhovorky.

Ak si sa v tomto našla, možno sa váš vzťah dá ešte zachrániť. Budete musieť obnoviť stratenú iskru. No možno sa vám to ale nepodarí a budete musieť ísť každý svojou cestou. Len čas ukáže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating