Je to láska?

Láska medzi dvoma ľuďmi je komplikovaný súbor činností, ktoré keď sa spoja, môže vzniknúť niečo fantastické. Začína to klasickým rande, pri ktorom sa obaja snažíte, aby tam preletela iskra. Po dlhšom stretávaní zistíš, že by to tam relatívne mohlo byť, ale stále si nie si istá, lebo tvoj drahý sa nerozhýbal. Možno sa hanbí, alebo len nevie, ako to dať poriadne najavo. Ak si však budeš všímať signály, určite zistíš, čo k tebe cíti.

Spoločné chvíľky vám obom vždy vyčarujú úsmev na tvári. Máte sa radi. Ale čo ak ťa má rád iba ako kamarátku? Alebo je to láska? Pocity, ktoré z neho máš, sú zmiešané a neisté. Ešte nebol ani spoločný bozk a ty netušíš, či ho vlastne chce. Urobiť nejaké milé gesto, letmé pohladenie ruky či objatie totiž ešte nemusí nič znamenať. Sleduj v jeho správaní týchto 7 signálov a budeš vedieť na čom si.

Úprimná komunikácia

Vaše rozhovory už nie sú iba na takej formálnej úrovni. Preberáte do hĺbky každý jeden problém, prezradí ti svoje tajomstvá, aj keby mali byť tie najtrápnejšie či najhoršie na svete. Všetko, čo sa mu stalo, chce okamžite preberať hlavne s tebou. Zaujíma sa o tvoj názor na dané situácie, keby aj išlo len o nové záclony. Otvárate sa jeden druhému a popri tom, nenápadne, nadhodí vždy aj niečo o spoločnej budúcnosti. Vtedy to začína byť láska.

láska
zdroj: Pexels/Lucas Pezeta

Spoločný čas

Už to nie je len o tom, že si pozriete diár a snažíte sa niekde pichnúť spoločnú kávu. Jeho čas už ide výhradne s tým tvojím. Prispôsobuje sa, dá ti dokonca prednosť pred pivom s kamošmi. Jednoducho mu záleží na tom, aby ste boli spolu čo najviac, pretože sa s tebou cíti dobre. Užívaj si to, začiatky sú v tomto vždy najkrajšie.

Snaha zapôsobiť

Zmenil štýl obliekania alebo voňavku? Je to možné, a práve preto, lebo ty si pred ním povedala, čo sa ti páči. Snaha zapôsobiť je veľmi dôležitá, pretože vtedy si môžeš byť istá, že mu nie si ľahostajná. Dokonca sa môže stať, že ti len tak donesie obľúbenú čokoládu, len aby mal u teba nejaký ten plusový bodík za snahu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating