Abel Tesfaye (The Weeknd) je úspešný spevák, ktorého songy učarovali nejednému človeku, ako by presne vedel, čo potrebujú ľudia počuť. Hoci často spieva o ženách a láske, aj on mal zlomené srdce. Chodil aj so známou herečkou a speváčkou Selenou Gomez, ktorá mu dala múzu k mnohým veciam. Viac o tom informoval portál Elle.

The Weeknd a Selena tvorili pár od januára 2017 do októbra 2017. Krátko po ich rozchode to znova skúsila s Justinom, no už definitívne poslednýkrát. Čo by bolo na tom tak zaujímavé? V rozhovore pre portál Esquire uviedol, že tvorba jeho EP My Dear Melancholy mala na neho silný katarzický účinok. Zrejme mal toho veľa na srdci.

Vyprodukovanie šiestich skladieb mu trvalo iba dva a pol týždňa. Bola to však pre neho veľká sloboda. „Dôvod, prečo je to tak krátke je, že myslím, že som nemal k tomu čo viac povedať. Bolo to ako katarzický kúsok umenia,“ povedal v rozhovore. Údajne známa pieseň Call Out My Name bola inšpirovaná rozchodom Abela a Seleny.

Portál Equire sa ho otvorene pýtal, či sa vďaka tejto umeleckej produktivite cítil lepšie. Na to The Weeknd odpovedal veľmi rázne: „Áno, samozrejme. Myslím, že by to bolo sklamaním, ak nie.“  Pri ďalších otázkach však bol tajnostkár, a preto neprezradil o kom presne sú jeho emotívne songy z roku 2018.

Karty mohla rovnako zamiešať aj modelka Bella Hadid, ku ktorej sa známy spevák vrátil po rozchode so Selenou. Abel Tesfaye sa doteraz nevyjadril, kto mu dal toľko múzy. No treba uznať, že jej má viac než dosť.

Zdroj: Elle, Esquire 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.