Zostaň single, pokiaľ nezistíš, čo vlastne chceš. Ak nemáš svoje sny ani plány, môže sa stať, že len blúdiš a absolútne nevieš, čo robiť. Potom sa ti môže stať, že si nervózna a ak sa aj dáš do vzťahu, neskôr začneš pociťovať nespokojnosť a potom pochopíš, že vlastne ani nevieš čo chceš a máš pocit, že potrebuješ spoznávať samu seba.

Zostaň single, pokým sa nestaneš sebavedomým človekom, ktorý si váži samého seba. Pochop, že pokiaľ nebudeš milovať samu seba, ako môžeš milovať niekoho iného?

Zostaň single, pokiaľ si stále myslíš, že jediný zmysel života a šťastie môžeš nájsť v partnerovi. Je to hlúposť. Si samostatná bytosť, ktorá v prvom rade je sama so sebou stále. Je potrebné, aby si budovala vlastne záujmy a nestavala všetko len na jednej osobe, pretože ak by ste sa v budúcnosti rozišli, môže sa stať, že by si nevedela, kto si, pretože si všetko dala tomu druhému.

Zostaň single, pokým si neuvedomíš, že šťastie ide v prvom rade od teba. Ak sa ty neposnažíš, nikto ti ho nedá. Zostaň single, pokým si neuvedomíš, že ak sa pozrieš do zrkadla, zbadáš osobu, ktorá je zodpovedná za tvoje šťastie. 

Zostaň single, pokým nepochopíš, že je nutné sa neustále zdokonaľovať a budovať v sebe lepšiu osobu, než si dnes. Zostaň single, pokým si ešte stále nedôveruješ a hovoríš, že nie si krásna ani dobrá. Zostaň single, pokým si myslíš, že pre nikoho nie si dostatočne dobrá a nikoho nezaujímaš.

Zostaň single, pokým seba nedávaš na prvé miesto a neustále sa podceňuješ.

Zostaň single, pokým sa nestaneš takýmto človekom. Vzťahy sú fajn, no pokiaľ si nebudeš vážiť samu seba, nikto si ťa nebude vážiť. Zostaň single, pokiaľ nepochopíš, že zmysel života nie je len v láske a v tom druhom človeku. Zostaň single, pokiaľ sama cítiš, že ešte nie si pripravená na vzťah.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.