Muž a žena

Každá túži po mužovi, s ktorým to bude to pravé orechové. Chceš si nájsť niekoho, s kým to klapne a prežiť s ním svoj vlastný romantický film. Avšak, v skutočnosti to nie je také ľahké. Občas musíš na pána dokonalého čakať aj dlhé roky. A kým sa s ním stretneš, príde ti do cesty nejeden nesprávny chlap. Ale to neznamená, že to s ním aj nesprávne naozaj je.

On možno nie je ten, ktorý ti je súdený, no to, aby si ho stretla a prežila s ním istý čas, ti súdené bolo. A ver či nie, aj veľmi potrebné. Nezaslúžiš si predsa to najlepšie, ak nevyskúšaš aj to horšie. Teda, len to „horšie“ pre teba, nie pre inú. Dokonalý vzťah môže fungovať len vďaka tomu, že obaja viete, čo od neho očakávate a čo nie.

Práve to ťa naučí nesprávny chlap

Musíš si prejsť vzťahmi, ktoré majú svoje prekážky s chlapmi, ktorí tu pre teba budú iba dočasne, kým pochopíš, že k sebe nesedíte ako diely puzzle. Aj keď to možno vyzeralo, že patríte k sebe, až čas ukáže, či to tak naozaj je. Nie je to len o krásnych momentoch bez slov, ale najmä tých, kedy musíte a potrebujete hovoriť nahlas to, čo cítite. Nesprávny chlap ti môže priniesť do života šťastie a lásku, no to na „navždy“ nestačí.

Aj keď ťa to možno bolí, i keď ti po ňom možno ostalo v srdci iba sklamanie či hnev, musíš si uvedomiť, že takto to malo byť. A môžeš byť rada za to, že si mala v živote ponaučenie, ktoré ti otvorilo oči v oblasti lásky. Vďaka minulosti máš lepšiu predstavu o svojej budúcnosti. Teda aj o tom, aký by mal byť ten pravý muž pre teba.

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. Trochu silné tvrdenie, ale pravdivé. A ak si už mala zlomené srdce, tak vieš, že to bolí naozaj tak veľmi, ako by si umierala. No pravá láska všetky rany zahojí. Vďaka nej zistíš, že stálo za to mať za sebou aj vzťah s niekým, s kým to neskončilo šťastne, aby si ho našla v ešte väčšej podobe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating