Rozchody sú nepríjemné pre každého z nás. Našťastie, všetky rozchody (či už sú zlé alebo dobré) ťa privedú k osobe, ktorá ťa bude ľúbiť a nikdy ťa neopustí. Doba, za ktorú sa uzdraví tvoja duša a srdce, je vždy rôzna. Tu nájdeš zoznam aktivít, ktoré ti v tom pomôžu a zbavia ťa trápenia.

Vyhádž všetky jeho veci

Urob rázny koniec všetkým jeho veciam. Nezáleží na tom, ako moc  ti prirástli k srdcu alebo aké máš na ne spomienky. Tričká, fotky, darčeky, sušené kvety… všetky veci, ktoré ti ho aspoň trochu pripomínajú, musia skončiť v koši.

Nestretávaj sa s nikým, kto je jeho kamarát

Obmedz kontakt so všetkými ľuďmi, ktorých poznáš a ktorých pozná aj on. Pre tvoje psychické zdravie nie je dobré, keby že sa s takýmito ľuďmi stretneš, pretože akonáhle by začali rozprávať o ňom, bolelo by to.

View this post on Instagram

@idreamaboutfood and you

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Neskúšaj sa s ním spojiť

Žiadne telefonáty, žiadne správy, žiadne pozeranie fotiek. Všetky tieto aktivity vymaž z tvojho zoznamu, pretože ti bude smutno a to nechceš. Chceš sa od neho odpútať a nie pripútať ešte viac.

Naplánuj si všetky dni precízne

Musíš mať naplánované všetky dni do hodiny presne. Nie vždy sa to dá, no snaž sa mať plný diár a rôzne aktivity, aby si nemala čas na premýšľanie typu: prečo to nevyšlo, čo sa mohli zmeniť a či sa to nedá napraviť. Tieto myšlienky by ťa zničili, tak im nedaj priestor.

View this post on Instagram

Mornings with bae @grlwithbangs

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Stráv pár dní mimo tvojho rodného mesta

Urob si výlet a odíď na pár dní preč. Zresetuješ si hlavu, nikoho známeho neuvidíš, spoznáš nové a zaujímavé miesta, zoznámiš sa s novými ľuďmi a naplní ťa to pozitívnou náladou.

Choď na terapiu alebo sedenie

Ak dnes niekomu povieš, že chodíš na terapie, nebude sa na teba divne dívať, ako to bolo pred pár rokmi. Chodiť na terapie alebo sedenia nie je hanba, naopak, je to veľmi nápomocné. Ak sa chceš vyrozprávať, toto ti jednoznačne pomôže.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.