Reality šou Farma nie je len o výhre, súťažiach či intrigách. Dokáže sa tam zrodiť aj láska, čoho dôkazom sú ex-farmári Henrich Kuľko a Rebeka Hlavatá. Dodnes spolu majú vzťah, ktorý je založený okrem iného aj na zábave a uťahovaní si jeden z druhého.

Heňo sa na svojom Instagrame pochválil videom s výzvou, ktorú si pre neho pripravila jeho milovaná Rebeka. Tá sa začala aktívne venovať cvičeniu a pripravila si jeden cvik, ktorý Heňo nezvládol a navyše sa aj nepekne zranil. Možno si pamätáš náš článok, kde sme o tejto výzve písali. Stala sa virálnou na TikToku a pohoreli v nej desiatky mužov po celom svete.

Základom tejto výzvy je, že si na štyroch, rukami si podoprieš bradu a následne si ich musíš dať za chrbát. Práve pri tomto poslednom kroku zlyhá väčšina mužov a Henrich nebol výnimkou. Zvalil sa hneď na zem a pri pokuse číslo 2 si nepekne narazil aj svoje mužské intímne partie. Určite z videí a filmov poznáš, že to nie je nič príjemné.

zdroj: Instagram/lucky_bastard24

Namiesto toho, aby mu Rebeka podala pomocnú ruku, sa len škodoradostne začala smiať. Pribehol k nim aspoň ich pes, ktorý chcel Heňa ratovať. Je však zrejmé, že ex-farmár si z toho nerobí ťažkú hlavu a nemá problém aj takýto svoj neúspech zverejniť. Svojim fanúšikom by predsa neodoprel možnosť zabaviť sa na jeho nešťastí.

Vtipné video so záverečným zranením si určite pozri

Zdroj: Instagram/lucky_bastard24

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.