Nehodíte sa k sebe

Lásku je ťažké definovať a ešte ťažšie je niekedy zistiť, ako to medzi vami vlastne je. Ty si môžeš myslieť, že ho miluješ celým svojím srdcom, no v skutočnosti sa k sebe vôbec nehodíte. Čím skôr túto pravdu odhalíš, tým rýchlejšie budeš môcť hľadať riešenie, ako z tejto situácie von.

Spísali sme preto znaky, ktoré ti môžu otvoriť oči a vďaka ktorým si uvedomíš, že to medzi vami vôbec nie je také ružové, ako si možno nahováraš. Buď k sebe naozaj úprimná a ak sa ťa nasledovné riadky budú týkať, nesnaž sa pred pravdou uniknúť.

Takto zistíš, že sa k sebe nehodíte

1. Pri plánovaní spoločného rande alebo výletu sa nedokážete na ničom zhodnúť a neviete robiť ani kompromisy, aby ste sa prispôsobili tomu druhému.

2. Vaše životné hodnoty a priority sú úplne odlišné. V mnohých smeroch nedokážete nájsť spoločnú reč a vaše názory na spoločenské témy sú odlišné.

3. Nezaujímate sa veľmi o emócie a pocity toho druhého. Konáte bez ohľadu na to, či sa zraníte alebo nie.

4. Často sa hádate a nielen o vážnych veciach, ale aj úplných maličkostiach. Dlho vám trvá, kým sa aj udobríte.

5. Neklape vám to veľmi v posteli a čo je horšie, ani sa o tom nerozprávate, aby ste mohli zapracovať na zmene. Niekedy absentujú aj prejavy lásky ako objatia a bozky.

6. Hovoríte odlišnými jazykmi lásky a neviete sa navzájom potešiť. Následne vznikajú problémy z toho, že ste od seba očakávali niečo úplne iné.

7. Radšej tráviš čas sama alebo so svojimi priateľmi. Vždy ti dobre padne, ak si môžeš nájsť výhovorku, prečo s ním nechceš byť.

8. Nepodporujete sa vo svojich pracovných či osobných plánoch a úspechoch. Jeden na druhého sa nemôžete spoľahnúť.

9. Snažíš sa samu seba presviedčať, že sa priateľ zmení a že ide len o dočasný stav. Aj v prípade, že trvá niekoľko mesiacov.

10. Cítiš sa, že nie si pre neho dosť dobrá a nemôžeš byť v jeho blízkosti sama sebou.

Ak by si chcela budovať zdravý a šťastný vzťah, mala by si skúsiť tieto 4 veci. Nikde nie je napísané, že to nemôžete ešte zachrániť. Musíte sa však obaja snažiť o veľkú zmenu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating