Nachytať

Klame o sebe

Predtým, ako s ním pôjdeš von, niečo si o ňom prever. Klamára spoznáš tak, že si o sebe vymýšľa veci, len aby na teba zapôsobil. Samozrejme, neplatí to o všetkých mužoch, avšak vždy treba mať dotyčného aspoň z časti prečítaného. V našom článku TU sa dozvieš, ako odhaliť klamára.

Zaslepuje ťa darčekmi

Na priveľa darčekov si dávaj obzvlášť pozor. Dostávať darčeky je naozaj krásne gesto, avšak. ak dotyčného poznáš týždeň a už si dostala 10 darčekov, neveští to nič dobré. Nápadník si ťa môže zahltiť darčekmi, komplimentmi a pozornosťou, aby si ťa rýchlo získal a zaviazal, takže sa nedaj nachytať.

Valentín
zdroj: Pixabay/heatherkph

Rýchle tempo

Klamári môžu tlačiť na rýchly vývoj vzťahu, aby ťa zaskočili a zabránili ti v racionálnom uvažovaní. Ak mu povieš, že na to chceš ísť pomaly a on to nechápe, niečo nie je v poriadku. Na niektoré situácie jednoducho nemôžeme tlačiť, pretože sa môže stať, že sa popálime.

Nenechaj sa oklamať klamlivými taktikami a buď pri výbere partnera opatrná. Ak máš podozrenie, že muž, s ktorým chodíš, používa klamlivé taktiky, nestretávaj sa s ním.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating