Mladá dvojica pozerá na seba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Muži – milujeme ich, no niekedy ich nenávidíme. Najmä vtedy, keď nám dokážu zlomiť srdce tým, že nás vodia za nos. Prečo im na tie sladké reči vždy skočíme? Nikto nevie. Je to prosté zaslepenie láskou, no škoda, že iba z našej strany. Dávaj si preto pozor a zisti, ako odhaliť klamára.

Ak z jeho úst začuješ niektorú z nasledujúcich 5 viet, zbystri pozornosť. Ide totiž o otrepané frázy, ktorými iba prekrýva svoje klamstvá. Nesadni mu na takúto hru, ak sa nechceš zase popáliť.

Si moja jediná

Poznáš ten vtip, kedy si muž pýta na trhoch 10 perníkových sŕdc s nápisom Si moja jediná? Nuž, chlap, ktorý má potrebu tieto slová opakovať, si chce len zrejme „kryť“ chrbát. Prečo by mal potrebu ti to neustále pripomínať? Ak by si bola jeho jediná, nie je dôvod to potvrdzovať.

Nikdy by som ti neublížil

Každý partner dokáže raz ublížiť. Aj keď ťa miluje, aj keby ste to spolu prekonali. Vždy nastane kríza, či už ste spolu 3 mesiace alebo 8 rokov. Môže ísť o nejaké slovo alebo skutok, ktoré ťa rania. To, ako to vezmeš, je už len na tebe.

Dvojica sa objíma a pozerá si do očí
zdroj: Pexels/Anete Lusina

Zavolám ti

Ako odhaliť klamára včas? Zaručene ho prezradí veta Ozvem sa ti. Jasné, hlavne po tom, čo ste spolu strávili iba jednu noc. Drahá, nezavolá, a ty prestaň očami hypnotizovať ten telefón. Nezaslúžiš si, aby si strácala čas myšlienkami na niekoho, kto ťa má v paži.

Vôbec nie som žiarlivý

Iba nechcem, aby sa na teba druhý čo i len pozrel. Na zdravej žiarlivosti nie je nič zlé. No nechať si do očí klamať, že k tomu sklony nemá, a potom počúvať tie scény, je priveľa.

Bol rozchod chyba?
zdroj: Pexels/Leeloo Thefirst

Spravím to zajtra

Alebo Porozprávame sa o tom neskôr. Všetko, čo chlap „odloží“, bude odložené ešte poriadne dlho. Možno až dovtedy, kým mu to ty sama nezačneš znova pripomínať. Chlapi sa neradi púšťajú do takýchto vecí, pretože vedia, že ich čaká niečo negatívne. Tiež si ďakuješ za to, aké máš pevné nervy?

Aj keď si tieto veci od svojho milovaného nepočula, pamätaj, že nič netrvá večne. Aj tento pocit raz vyprchá a potom sa uvidí, či ho naozaj ľúbiš alebo si bola omámená tou vrchnou vrstvou lásky. Je to tvoja spriaznená duša alebo len ďalší v poradí? Týchto 7 otázok ti prezradí, či si našla svoju spriaznenú dušu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating