Dôvera

Dôvera patrí medzi základné piliere vo vzťahu a ak sa raz nalomí, je len veľmi ťažké ju opäť obnoviť. Existujú však triky, vďaka ktorým sa opäť vráti do starých koľají.

Aj napriek tomu, že si bola oklamaná, dokážeš opäť veriť. Tieto 4 zlaté rady ti s tým pomôžu.

4 kroky, vďaka ktorým bude vaša dôvera rásť

Aká je jeho dôvera?

Aj ty občas rozmýšľaš nad tým, či sa naozaj zmenil alebo ťa len zavádza? Otestuj jeho dôveru tak, že mu na sociálnej sieti napíše nejaká tvoja kamarátka, ktorú nepozná a uvidíš, ako sa voči nej zachová. Tento krok nie je síce morálne správny, avšak žena, čo zažila neveru a dokázala ju odpustiť, tomu rozumie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Navzájom majte heslá k mobilom

Ak ťa tvoj partner prosil o druhú šancu, no ty nevieš, ako mu máš znova veriť, vypýtaj si heslo od jeho telefónu. Muž, ktorý ťa sklame, zradí a prosí o ďalšie šance, musí počúvať na slovo. Ak budeš mať heslo od jeho mobilu, pravdepodobne ti už znova nezaklame.

Neži v strachu

Žiť celý život v strachu len preto, pretože sa bojíš, či to neurobí znova, nie je správne. Ži a nechaj žiť, užívaj si to, že ste spolu, no a keď to urobí znova a dozvieš sa to, odíď. Ak si sa rozhodla, že mu odpustíš a dáš mu druhú šancu, musíš rátať s obidvomi variantami. Buď ťa podvedie znova, alebo sa naozaj zmení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Ak ti intuícia niečo naznačuje, ver jej

My ženy máme vzácny dar v podobe intuície. Ak ti tá tvoja hovorí, že sa niečo deje, ver jej. Aj napriek tomu, že to môže znieť čudne, no pokiaľ si myslíš, že ťa opäť podvádza, sleduj ho. Jednoducho sa utvrď v tom, čo si myslíš a sleduj ho.

Odpustiť neveru či iný veľký prehrešok je náročné, no čo je oveľa náročnejšie je znova veriť niekomu, kto nám ublížil a zlomil srdce. Životné príbehy sú rôzne, a preto aj dôvera môže byť znova obnovená. Rozhodne však musíte popracovať na komunikácii bez hádok, o ktorej viac nájdeš v našom článku TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating