instagram.com/tvmarkizaofficial

Na rozdiel od Natálie a Františka, ktorým experiment zatiaľ nevychádza a medzi mladomanželmi je toho viac nevypovedaného ako by malo, Štěpánka so svojim “zlatíčkom” si sadli ako uliati. Novomanželia, ktorých spojil experiment televízie Markíza,  si dovolenku užívajú v prekrásnom Grécku a medové dni sa nesú zatiaľ v smiechu a radosti.

Hneď na svadbe si účastníci experimentu padli do oka a ako jeden z prvých párov si vychutnali poriadnu novomanželskú pusu. Pavel je nadšený zo svojej polovičky a z jeho slov je jasne dané, že odborníci ulahodili nie len jeho oku, ale aj tomu, čo by jeho manželka mala mať.

Ani krásna manželka sa zatiaľ nesťažuje a spoločná vlna, ktorú chytili hneď v prvý deň zoznámenia, jej úplne vyhovuje. “Je to príjemné mať vedľa seba pozorného chlapa. Tak si to akoby užívam.” Štěpánka dokonca priznala, že v Pavlovi má určitú dôveru. Dovolenku v Grécku si pár užíva na jachte, pri romantickom západe slnka. Bavia sa, robia zábavné veci, jedia a spontánny kontakt novomanželom zjavne prospieva.

Aj napriek tomu, že si rozumejú, výmena názorov prišla nečakane. Pri otázke na predchádzajúce vzťahy sa Pavel vyjadril, že pred tým mal mladšiu partnerku, pri ktorej mu vadilo, že po príchode domov zo zahraničia s ním netrávila toľko času, koľko by si Pavel predstavoval. “Chcem cítiť, že jej chýbam, že som pre ňu dôležitý.” Na to však Štěpánka okamžite ukázala ako to má ona a rázne dodala: “Ale zase ja nechcem mať chlapa za zadkom stále. To by mi šlo na nervy.” Ako sama neskôr dodala jednoducho potrebuje mať svoju voľnosť a nebude sa stále prispôsobovať. A tak výmenu názorov a náčrt spoločnej budúcnosti ukončil Pavel: “Ja nemám chuť sa hádať. Mňa to potom bolí.”

Všetko sa neskôr však ukľudnilo a skrat, ktorý medzi novomanželmi vzbĺkol, zanikol. Spoločnú dovolenku si naďalej užívajú a Štěpánka dokonca dostala aj nový prsteň. Ako to však bude vyzerať medzi nimi pri spoločnom bývaní, uvidíme až v ďalších častiach.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News