Photo by Kaique Rocha from Pexels

Ľudia majú rôzne zvyky – milé, vtipné, ale aj také, ktoré doslova neznášame. Také, ktoré ľudí naokolo nútia prevracať očami či skríknuť fuj, nerob to! Každého vie vytočiť niečo iné, no je tu pár zlozvykov, ktoré nemá hádam nikto rád. Týkajú sa ľudského tela, a boli by sme vďačí, ak by sme ich v spoločnosti už nemuseli vidieť. Čo vie vytočiť najviac teba?

Mľaskanie pri jedle

Ten pocit, keď si v dobrej spoločnosti vychutnávaš ešte lepšie jedlo. Tvojmu spolusediacemu chutí tiež, a dáva to všetkým najavo hlasným a ozaj nechutným mľaskaním. No čo už môže byť pri jedle viac na nervy? Jedlo sa dá pochváliť aj slovne, takže, ľudia milí, zavrite si pri jedení ústa!

Obhrýzanie nechtov

Ďalší zlozvyk s ústami v hlavnej úlohe. A v spolupráci s nervóznymi rukami. Práve ak sú ľudia nervózni, mávajú zlozvyk obhrýzať si nechty. Nie len, že je nechutné už len to, dávať si do úst neumyté ruky, ale navyše doslova jesť aj špinu, ktorá sa skrýva pod nechtami. No a o tom, ako nepekne potom takto „upravené“ ruky vyzerajú ani nehovoriac.

Praskanie kĺbov

Ak neznášaš zvuk praskania kĺbov, potom ti tento zlozvyk musí vyvolávať na tele husiu kožu. Ľudia si pre pocit uvoľnenia praskajú kĺby nie len na rukách, ale i krku či prstoch na nohách. Aj keď im to očividne robí dobre, nám beží v hlave len jedna myšlienka – Pane Bože, veď si ublížia!

Rýpanie sa v nose

Tak a toto je pomyselným kráľom rebríčka nechutných zlozvykov týkajúcich sa ľudského tela. A vec, ktorú ak máš potrebu robiť, tak len za zavretými dverami svojej izby. Ak sa ti už stalo, že si v mhd-čke, či na inom frekventovanom mieste videla, ako sa človek nechal uniesť myšlienkami a začal sa špárať v nose, vieš o čom hovoríme! Vyťahovať obsah nosa pre ľuďmi? FUJ!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife