Monika Bagárová s rodinou

U známej speváčky sa konali zásnuby, s čím sa Monika Bagárová pochválila na svojom Instagrame. Stalo sa tak pár dní pred Vianocami 2022. O ruku požiadal jej ocko mamku po 30 rokoch spoločného života. Ale si dali načas, čo povieš?

Zdá sa, že zlé obdobie u Moniky Bagárovej vystriedalo to najlepšie. Rozchodom s otcom Rumie, Makhmudom Muradovom, sa už dávno netrápi. Našla si nového priateľa, s ktorým sa už nebojí ukázať aj na verejnosti, ale aj na sociálnych sieťach. A musíš uznať, že šťastnejšie ešte nikdy nevyzerala.

Bagárová sa teší zo zásnub

9. decembra mala Monika celkom rušný večer. Jej mamina mala totiž narodeniny, takže vo veľkom oslavovali. Dostala k nim aj nádherný a nenahraditeľný darček – zásnuby. Po 30 rokoch ju požiadal o ruku otec Moniky a jej sestry.

„Maminka dnes oslavuje 47. narodeniny. A ocko ju po 30 rokoch spoločného života požiadal o ruku. No tak budúci rok bude veselica. Mami, oci, buďte šťastní, nech vás láska, zdravie a Božie požehnanie sprevádza celý život,“ napísala dojatá speváčka pod príspevok na svojom Instagrame.

„Ďakujeme s Natálkou za to, ako ste nás vychovali. Za to, že máme urovnané životné hodnoty a nikdy nám nechýbala láska, porozumenie a otvorená náruč,“ uzavrela krásna brunetka.

K zásnubám blahoželáme aj my! A hoci odvtedy uplynulo vyše pol roka, v živote speváčky sa toho stihlo udiať celkom dosť. Dokonca s partnerom Leom začali uvažovať nad spoločným bývaním. Ktovie, ako to u nich bude vyzerať o pol roka, no veríme, že už bude po svadbe maminy s ockom.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News