Monika Bagárová

Mnohí fanúšikovia českú speváčku označujú za tú najdokonalejšiu matku na svete. Dôvodom má byť to, že Monika Bagárová svoju malú dcérku vodí na každý koncert. Sú na seba až neuveriteľne citovo naviazané a je to rozkošné. Lásku ukazujú na Instagrame jedna radosť a samou láskou sa roztopíš aj vtedy, keď ti ukážeme jedno z videí malej Rumie.

Z dcérky Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova sú namäkko všetci fanúšikovia v Česku a aj na Slovensku. Známa speváčka a už aj porotkyňa SuperStar má po boku lásku svojho života aj po druhom nepeknom rozchode s uzbeckým MMA zápasníkom.

Monika Bagárová s Rumiou
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová žiari aj bez chlapa

Aj napriek problémom v súkromnom živote má v sebe lásku na rozdávanie a dáva ju práve svojej rozkošnej dcérke. Monika Bagárová patrí medzi tie najkrajšie a najšťastnejšie maminy v šoubiznise a to aj napriek tomu, že po jej boku zatiaľ nestojí žiaden chlap.

Na nedávne narodeniny speváčka svojej dcérke darovala ten najkrajší darček. A užívať si ho bude môcť už navždy. Ide o nádhernú pesničku, ktorá sa ihneď stala hitom v rádiách a na TikToku či Instagrame.

Vysnená
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Zdá sa, že Rumia po mamine zdedila všetky pozitívne stránky. Je to veľká usmievavá šibalka a neraz určite spravila dobrý deň aj tebe. Miluje ju dokonca aj slovenský raper Separ, ktorý jej nedávno vyznal lásku priamo cez internet.

Rumia je instagramová hviezda

A po videu, ktoré ti ukážeme, určite zmäkneš aj ty. Rumia je v ňom neuveriteľne rozkošná a zaručene ťa zabaví. A možno sa zo slov „fajný bomby“ takisto stane virálny trend. Veď sa na to pozri sama. Určite si ho ale nepozrieš iba raz, pretože ťa to bude nútiť pozerať ho stále dokola.

Nuž, z Rumie je už teraz hviezda Instagramu. A to ti potvrdí každý jeden Čech či Slovák. Súhlasíš s tým aj ty?

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News