flickr.com

Nechcem randiť s niekým, pri kom sa budem cítiť neisto alebo nie sama sebou.

Nechcem randiť s niekým, kto ma chce zmeniť.

Nechcem randiť s niekým, pri kom si nemôžem spievať moje obľúbené pesničky či obdivovať veci, ktoré sú podľa neho detinské či zbytočné. 

Nechcem randiť s niekým, kto si myslí, že je ťažké ma milovať.

Cením si ľudí, ktorí to so mnou nikdy nevzdali a tak očakávam, že sa tak bude chovať aj niekto, s kým mám stráviť svoj čas a svoj život. Mám rada ľudí s hĺbkou, ľudí, s emóciou. Mám rada ľudí so silným myslením, zaujímavými názormi a taktiež niekoho, kto má dokáže rozosmiať. Nemám čas na zlých ľudí a na ľudí, ktorí ma chcú zmeniť. Takisto sa riadim názorom, že v momente, ako sa budem hnať za nesprávnou osobou, dobehne ma tá správna.

Súhlasím s tým, že ak mám niekomu venovať svoj čas, tak nech to stojí za to. Nechcem, aby to vyznelo, že som výberavá, alebo sebecká, ale načo budem s niekým, pri kom sa necítim dobre a sama sebou?

Mladosť je hodnota, ktorá sa vytráca každým dňom a ja ju nemienim premrhať s nesprávnou osobou.

„Radšej budem žiť sama, ako s niekým, kto sa na mňa díva nesprávnymi očami.“

Niekedy mám pocit, že sme upustili z našich zásad. Už nám stačí, nech ten človek dobre vyzerá alebo je pre nás v niečom vzorom a to stačí. Nerozmýšľame nad tým, či reálne je to človek, s ktorým chceme byť do budúcna.

Nemienim sa pri niekom cítiť hlúpo alebo menejcenne. Nemienim meniť názory len preto, aby som sa niekomu zapáčila. Buď ma berieš takú, aká som, alebo ahoj.

Takže drahá, nepoľavuj z tvojich hodnôt a z toho, čo od daného človeka chceš. Nestrácaj svoj čas s niekým, s kým to nevidíš do budúcna. Čas je vzácny a preto si vyberaj správnych ľudí a správneho muža.

„Buď ma máš rád alebo nie. Trvalo mi vyše 20 rokov naučiť mať rada samú seba a nemám ďalších 20 rokov na to, aby som presviedčala niekoho iného.“ Som Idealista

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating