Pexels/Andrea Piacquadio

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Výsada „hrať sa“ nepatrí len deťom. Ty a tvoj partner sa tiež môžete zabávať. Najlepšie urobíte, ak to bude v posteli, pretože tak nespadne váš vzťah do stereotypu a budete po sebe stále túžiť.

Pokiaľ hľadáš inšpirácie na to, ako sa v posteli zabaviť a zvýšiť fantáziu, čítaj ďalej.

Kartičky s polohami

Ľudia vymysleli toľko polôh, že by si sa divila. Ak si si doteraz myslela, že existuje iba pár desiatok, ktoré sa točia stále dookola, bola si na omyle. Pre zvýšenie fantázie si kúpte s priateľom kartičky s polohami, alebo dokonca pexeso s polohami. Kto nájde ako prvý pár, môže byť v pozícii vodcu. Táto hra vám zabezpečí, že sa už nebudete milovať obyčajne, no vždy to bude niečo extra.

Spoločenská hra Lollipop

Čaká tvojho priateľa nejaký sviatok alebo chceš niečo originálne na výročie? Táto spoločenská hra je ideálna pre pár, ktorý sa nebojí riskovať a experimentovať v spálni. V balení nájdeš hraciu dosku a kartičky s úlohami, ktoré budete musieť plniť. Od obyčajného a nevinného bozkávania, až po živočíšne rodeo.

Neobyčajná kravata

Kravata neslúži len na nosenie. Keď nemáš v obľube hranie spoločenských hier, kravata sa dá v posteli využiť naozaj mnohostranne. Partner ti ňou môže zviazať ruky, nohy, previazať oči alebo spojiť horné končatiny s dolnými. Je to len na ňom, takže mu prenechaj velenie a buď poddajná. Muži milujú, keď majú veci pod kontrolou.

Hra na neznámych

Ak si myslíš, že sa už s priateľom poznáte dlho a váš milostný život je stereotyp, vyskúšajte sa vrátiť na začiatok. Zahrajte sa na to, že sa nepoznáte a navzájom sa zvádzajte. Pýtajte sa, skúmajte sa a majte v očiach túžbu po vzájomnom uspokojení. Taktiež nemusíte po „tom“ zostávať na noc spolu, ale partner môže ísť k sebe domov. Táto aktivita bude pre vás mierne nostalgická, no aspoň si uvedomíte, ako veľmi sa milujete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating