Každý vníma otázku lásky a všetkého s ňou spojeného inak. Pre niekoho je to tá najkrajšia vec na svete a nedokáže bez nej žiť, pre iného pocit, ktorý ním ani nehne. Niekto sa do nových vzťahov vrhá strmhlav, zatiaľ čo získať si srdce iného je skutočný boj. Pozri sa na 4 znamenia ľudí, ktorí patria do tej prvej skupiny. Romantiku a čas prvotnej zaľúbenosti milujú totiž viac, ako ostatní. 

Rak

O Rakovi je dobre známe, že patrí k najcitlivejším znameniam zverokruhu. Ako človek je veľmi empatický a hovorí sa, že sa od svojej milovanej polovičky nedokážu odrhnúť, drží sa jej navždy svojimi klepetami. Zároveň je to jedno z najvernejších znamení. Verí, že ak sa zaľúbi, bude to trvať večne, a už v prvých chvíľach vzťahu počuje biť svadobné zvony. Nemá záujem o vzťah na jednu noc, u neho je to všetko alebo nič.

Ryby

Človek narodený v znamení Rýb dobre vie, že v mori je veľa rýb a tak si chce čo najskôr uloviť tú svoju. Rovnako ako Rak, aj on je veľmi citlivý, a svojou milujúcou povahou schová všetkých ostatných do vrecka. K zaľúbeniu mu stačí pár milých slov či nevinných pohľadov, a už je v tom po uši, pretože všetky ľudské pocity vníma veľmi intenzívne. Častokrát tak preto sklame sám seba, pretože si predstavuje svadbu skôr, ako zistí, že sa k sebe s tým druhým vôbec nehodia.

Váhy

Váhy sú známe ako znamenie, ktoré miluje životnú rovnováhu a vidina šťastnej rodiny ho ženie naproti hľadaniu lásky. Zbožňuje pocit milovať a byť milovaný, a nie je to typ človeka, ktorý by vyznával single život. Preto to skúša s každým možným budúcim partnerom. Dokáže sa bezhlavo zaľúbiť už po druhom rande s vierou, že ho intuícia nesklame.

Blíženci

Blíženec je človek, ktorého tvoria 2 osobnosti. Na jednej strane tá, ktorá je milujúcou, a na druhej tá, ktorá sa rýchlo začne nudiť a túži po niečom novom. Preto sa tento človek veľmi jednoducho zaľúbi do niekoho, koho eštelen spoznal. Túži po všetkom neznámom a po dobrodružstve. Tým pádom patrí aj medzi ľudí, ktorí častokrát podvádzajú svojho partnera, alebo rýchlo ukončujú svoje vzťahy. Nemôžu si pomôcť, neznáme je pre nich vzrušujúce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.