Ženské účesy
Instagram/alexgaboury

V našom minulom článku sme ti ukázali, ako môžeš oživiť svoju manikúru. Jar je ročné obdobie, ktoré si doslova žiada o zmenu. Pokiaľ sa nechceš dať ostrihať, prefarbiť alebo si predĺžiť vlasy, môžeš vyskúšať tieto módne účesy. 

Šmrnc a štýl ti dodá aj jemný doplnok. V tomto článku ti ukážeme, ako môžeš pomocou spony a štipca vytvoriť na svojej hlave očarujúci výsledok.

Francúzska spona

Klasickú francúzsku sponu používali ešte naše babičky. Táto móda sa opäť vracia, a preto by si jej mala dať šancu. V tomto videu si môžeš pozrieť 3 jednoduché a rýchle účesy, ktoré si zamiluješ.

Obyčajný štipec

Pokiaľ nemáš doma sponu, na vytvorenie účesu ti postačí aj obyčajný štipec, ktorý sa ti doma určite povaľuje. Tieto módne účesy sú vhodné pre stredne dlhé až dlhé vlasy.

90-te roky

S pomocou spony sa môžeš vrátiť aj do minulosti. Vo videu nájdeš návod na 7 krásnych a jednoduchých účesov, ktoré dotvoria tvoj romantický vzhľad. Odporúčame ich najmä na rande.

Unikátnosť

Vďaka týmto účesom budeš chodiaca roztomilosť. Vyskúšaj týchto 5 look-ov so štipcom na to, aby si zaujala ľudí okolo seba. Sú praktické, rýchle a vhodné na každodenné pracovné povinnosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty