To, že existuje 12 znamení, už vieš. Tieto znamenia sú rozdelené do 4 živlov – oheň, vzduch, zem a voda. Dané živly by mali vedieť charakterizovať tvoj typ energie, správanie, myslenie, emócie, no vedia toho oveľa viac.

Ak si upravíš svoje nechty podľa tvojho znamenia, poďakujú ti a budú oveľa zdravšie.

Ohnivé znamenia – Lev, Baran, Strelec

Tieto znamenia sú vášnivé, veľmi rýchle a temperamentné. Majú v sebe najviac energie zo všetkých znamení. Sú to veľmi kreatívni ľudia, radi sa učia nové veci a sú stále pripravení na dobrodružstvo.

Pre teba sú najlepšie hranaté nechty. Vďaka tomuto tvaru budú tvoje ruky pôsobiť viac ženskejšie. Taktiež budú odolnejšie voči lámaniu a nadobudnú silu, čo sa k tvojmu znameniu najviac hodí.

Vzdušné znamenia – Vodnár, Váhy, Blíženec

Tieto znamenia sú inteligentné, zbožňujú hlboké rozhovory a milujú spoločnosť. Vždy ich nájdeš v tom najhlučnejšom dave, pretože nechcú byť sami. S každým sa hneď spriatelia a radi snívajú – tu sa najviac odráža ich živel.

Pre teba sú najlepšie oválne nechty. Vďaka tomuto tvaru ich opticky predĺžiš a zoštíhlia sa aj tvoje nežné ruky.

Zemské znamenia – Býk, Kozorožec, Panna

Zemské znamenia sa držia pri zemi a neradi riskujú. Sú realistické a majú oči otvorené. Nedívajú sa na svet cez ružové okuliare, pretože by im to nič dobré neprinieslo. Zemské znamenia sú zamerané na poriadok a stabilitu, ktorá ich drží pri živote.

Pre teba sú najlepšie okrúhle nechty. Je to najpraktickejší typ nechtov a pri upratovaní si ich len veľmi ťažko môžeš zlomiť. Aj v tejto oblasti sa drž stability a praktickosti – radšej choď do jemných farieb, pôsobia luxusnejšie a upravene.

Vodné znamenia – Rak, Ryby, Škorpión

Vodné znamenia sú charakteristické tým, že sú opradené tajomstvami. Nikdy nevieš, čo od nich môžeš čakať, a čím ťa prekvapia. Sú veľmi emocionálne založené, a rovnako ako vzdušné znamenia, aj oni milujú hlboké rozhovory, silné emócie a pevné putá.

Pre teba sú najlepšie špicaté nechty. Vďaka nim dáš najavo svoju vášeň a zvodné tajomstvo. Ak máš širšie prsty, tieto nechty sú pre teba ako uliate. Môžeš sa na nich vyblázniť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.