Photo by Elle Hughes from Pexels

Priateľstvo s výhodami je buď – alebo. Nie je nič medzitým. Dá sa s ním len súhlasiť alebo nesúhlasiť. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať, aký názor na túto tému majú znamenia.

Baran

Človek v tomto znamení nemá rád flirtovanie. Túži po prvej a pravej láske. Ak takú nájde, je jej verný do konca života. Priateľstvo s výhodami nie je nič pre neho, pretože ho to len odpudzuje.

Býk

Tento človek je veľmi zraniteľný. Nechá sa nahovoriť na všetko, preto si niekedy neuvedomuje, do čoho ide. Vyskúšal pár priateľstiev s výhodami, no Býk túži po romantike a nehe.

View this post on Instagram

Couples who travel together stay together?? 🌍✈️. • Travelling together is definitely not always as easy as it looks on Instagram 🙈 We fight like every other couple and I’m sure it can break some relationships but for us travel brought us closer and it’s definitely the best decision we made for our relationship (and in general) ❤️. • 1. We work together as a team. We solve problems and compromise. We overcome obstacles together and build trust 👩🏼‍🤝‍👨🏻. 2. We experience new things together, it’s exciting!! 🏝. 3. We broke our routine from at home, so we got more spontaneity back in our relationship 💁🏼‍♀️. 4. We see eachother at our worst (stressed, sick,…). Being sick far away from home definitely makes you need eachother 🤒. 5. We see eachother at our best as well. Seeing a twinkle in the others eyes, the carefree attitude from being at a new place 🏜. 6. We get to know eachothers quirks. You don’t know someone else, unless you travel together! Believe us 🙈! We lived together for years and we never knew eachother like we know eachother now! 7. We gain new shared perspectives. We became more humble, more open minded, more loving. Our mindset changed because of traveling, but our mindset changed together, and that’s everything 🌍. 8. We create memories together that last a lifetime, no one can ever take that away from us 🏄🏼‍♂️. • Anything you would add to this list? 🥰 would you be able to travel 24/7 with your partner? • • • #travelcouple #authenticlovemag #loveandwildhearts #ostuni #puglia #dirtybootsandmessyhair #coupleswhotravel #cutecouples #travelwithus #creativetravelcouples #couplegoals #visititaly #travelawesome #travelinspo #travelbloggers #dailyinspo

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Blíženci

Človek, ktorý sa narodil v znamení Blížencov, má s priateľstvom s výhodami len negatívne skúsenosti. Vždy to dopadlo tak, ako všade písali. Jedna strana sa zamilovala a tá druhá nič. Keď si Blíženec nájde reálny vzťah, dá partnerovi bezhraničnú lásku.

Rak

Tento človek nemal nikdy priateľstvo, ktoré by malo dané výhody. Niekedy je rád, no niekedy ho to láka. Napriek tomu zostáva verný partnerovi. Avšak, keby sa rozišli, určite by to chcel vyskúšať.

Lev

Pre znamenie Lev nie je priateľstvo s výhodami nič nové. V mladosti sa rád zabával, preto mal takýchto priateľov hneď niekoľko. Nemá na to negatívny názor, no časom pochopil, že to pre neho nie je to pravé.

Panna

Človek v tomto znamení je praktický. Ak je vo vzťahu, priateľstvo s výhodami nevyhľadáva a je verný. Ak sa ocitne single a chýba mu „TO“, nemá problém s priateľstvom, ktoré mu to všetko splní.

Váhy

Tento človek skúsil priateľstvo s výhodami raz a presvedčil sa, že to nie je nič pre neho. Niekedy sa zdá, že sa nevie rozhodnúť, no akonáhle si spomenie na to obdobie, je rozhodnutý.

Škorpión

Znamenie Škorpión vyhľadáva vášeň a chémiu. Ak je vo vzťahu, vie ho premeniť na niečo neskutočné, preto s ním partner zostáva tak dlho. Keď je single, nemá problém s nezáväzným milovaním – musí to byť však s niekým, koho pozná.

Strelec

Znamenie Strelec uznáva priateľstvo s výhodami asi najviac z celého horoskopu. Je večné dieťa a nikdy sa nechce viazať. Jeho živel oheň ho neustále posúva vpred a o priateľov s výhodami nemá núdzu.

Kozorožec

Človek v tomto znamení prahne po romantike a skutočnej láske. Priateľstvo s výhodami nepozná, preto nevie, aký má mať názor. On túži po normálnom vzťahu, kde si budú dvaja ľudia verní.

Vodnár

Tento človek má rád dobrodružstvá. Ak nemôže nájsť ženu, ktorá by mu dala to, čo potrebuje, využíva ju len na „TO“. Priateľstvo s výhodami pre neho nie je neznámy pojem, ale vyhľadáva ho len v nevyhnutých prípadoch.

Ryby

Človek v znamení Ryby je veľmi citlivý. Túži po láske a po tom, aby konečne našiel niekoho, kto ho bude úprimne ľúbiť. Priateľstvo s výhodami ho láka, no na druhej strane vie, že by ho zničilo. Vyhýba sa mu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy