vzťah s policajtom

Vzťahy sú často komplikované, ale takisto krásne. Pocit toho, že máš pri sebe niekoho, kto ťa miluje, je ten najlepší. Mať vzťah s policajtom vie byť niekedy omnoho náročnejší ako pri bežných povolaniach. V uniforme vyzerá zvodne, má svoj postoj a je príjemne dominantný. Na druhej strane mnohokrát musíš robiť kvôli jeho práci kompromisy a ešte častejšie si nervózna pre jeho služby, výjazdy či ohrozenie života.

Láska si nevyberá. Vzplanie a je jej jedno, akú má partner veľkú bradu, kde pracuje alebo čo rád je. Zamiluješ sa do povahy, vlastností, do jeho očí, no nie pre farbu, ale pre pocity, ktoré ti odzrkadľujú. A zrazu máš doma policajta. No vzťah s policajtom má mnoho výhod i nevýhod.

Nevýhody:

1. Strach

Jedna veľká nevýhoda pri tomto povolaní je práve strach. Ak sleduješ správy, vidíš, čo sa deje v uliciach, akí sú ľudia, ako sa k sebe správajú, takže nie je prekvapujúce, že máš o svojho partnera pri každom výjazde strach, či sa niečo nezomelie.

2. Nikdy nie je doma

Maximum času trávi v práci, v službe či na výjazdoch. Pracovná doba nekončí vtedy, kedy by mala. Niekedy je nutné naplánovaný program preložiť práve kvôli jeho práci. Pomáhajú a chránia občanov, avšak chýbajú svojim rodinám.

3. Výsluch

Prácu si niekedy policajti nosia aj domov. Profesijná deformácia sa tak zobrazuje aj v prípade, že sa len tak doma rozprávate na gauči. Stačí, že spomenieš nejakého muža alebo informáciu nerozvinieš a už na teba svieti lampa a prichádzajú otázky. Občas je nutné mu ukázať, že doma sa nerobí výsluch, ale prebieha normálna konverzácia medzi dvoma zaľúbenými ľuďmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating