Photo by Josh Hild on Unsplash.com

V modernej dobe, kedy sú fotky už len v mobile, buď výnimka a vytlač si ich. Maj spomienky stále na očiach, pretože to ti nikto nezoberie. Ak ťa však už prezeranie fotiek vo fotoalbume omrzelo, vyskúšaj tieto originálne spôsoby, ako môžeš fotky využiť inak. Budeš ich mať stále na očiach a nebudú zapadať prachom.

Fotky nalepené na stene

Najpoužívanejší nápad hneď po fotoalbume. Jednoducho si svoje vytlačené fotky nalep obojstrannou páskou na stenu. Dajú sa vytvarovať rôzne tvary, no môžeš ich mať nalepené aj originálne. Vyskúšaj fotky, ktoré sú širšie a nie vyššie, nalepiť ako pás po celej jednej stene. Môžeš to skúsiť napríklad z fotiek, ktoré máš z detstva. Budú zobrazovať tvoje dospievanie.

Mapa z fotiek

Ak rada cestuješ, určite tento nápad uvítaš. Zožeň si veľkú drevenú mapu sveta (pokojne môže byť aj korková), na ktorú si budeš lepiť malé fotky presne do miest, kde si už bola. Takto jednoducho zistíš, kde by si ešte mala ísť a postupne by tvojim cieľom malo byť, že bude každý kúsok na mape oblepený fotkami.

Podložky pod poháre

Tento nápad sa ti hodí vtedy, keď máš veľkú rodinu. Pre každého člena rodiny môžeš vyrobiť jednu podložku, kde bude mať jeho najkrajšiu fotku. Už nikdy sa nebudete hádať o to, kto by mal mať akú podložku pod pohárom – bude mať každý svoju.

Zavesené fotky na stene

Na tento nápad ti stačí len tenký špagát (drôtik), štipce a pár fotiek. Táto inšpirácia je omnoho praktickejšia od tej, kde fotky lepší na stenu, pretože pomocou štipcov sa dajú fotky meniť. Ak pridáš k špagátu svetielka a stužky, v noci to bude pekná dekorácia.

Magnetky z fotiek

Magnetiek s názvom miest máš už určite veľa. No koľko máš magnetiek z miest, na ktorých si ty a to najkrajšie, čo si na dovolenke videla? Takýmto spôsobom budeš mať magnetky, fotky a spomienky stále na očiach, keď pôjdeš do kuchyne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife