zlá karma

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kto by nechcel mať v živote šťastie? Vyhýbať sa drámam a nepríjemným situáciám, a namiesto toho si užívať väčšinou iba dobrú energiu. To, čo ťa v živote postretne, veľmi neovplyvníš, no to, ako svet budeš vnímať, áno. A či tomu veríš alebo nie, práve tvoje myšlienky a činy ti vrátia presne to, čo vysielaš. Ak nechceš vedieť, čo je to zlá karma, je tu zopár vecí, ktorým by si sa mala vyhýbať.

Nie len, že sa z teba stane lepší človek, ale k dobru sa obrátia aj veci okolo teba. Tak čo, stojí to za to, no nie?

1. Vo všetkom hľadáš negatíva

Nech sa stane akákoľvek situácia, vždy si z nej berieš to, čo patrí k negatívam, nie naopak. Napríklad, ak zmeškáš autobus, nahneváš sa, že nestihneš nový diel obľúbeného seriálu. Niekto by si však povedal, že je to fajn čas na to, odpísať na všetky e-maily, ktoré mu svietia v telefóne. Keď sa zameriavaš na to zlé, nemôžeš očakávať nič dobré.

Zlá karma
zdroj: Pexels/ALLAN FRANCA CARMO

2. Klameš ľuďom okolo seba

Či už sú to priatelia, rodina, spolužiaci alebo kolegovia. Lož má krátke nohy a aj keby ťa v tvojom prípade nedobehla, spomínaná karma to spraví namiesto nej. Zlo plodí ďalšie zlo a ver, že tak, ako klameš ty iných, budú ostatní klamať teba. A okúsiť zradu na vlastnej koži, to sa ti nebude páčiť.

3. Ohováraš a šíriš klebety

S klamstvom súvisia aj klebety. Lenže s nimi vedome poškodzuješ meno iných ľudí a tým pádom im, aj keď pomaly, jemne a možno nevedomky, ničíš životy. Okrem toho, ak si medzi priateľmi známa ako klebetnica, ver tomu, že oni nebudú tvoji praví priatelia, pretože si na teba budú dávať pozor.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife