pexels.com

Najdôležitejšia vec na rande je tá, aby si mala istotu. Pretože keď stretneš muža a stále si neistá v tom, či sú jeho slová, ktoré vychádzajú z jeho pier pravdivé, je niečo zle.  Niekedy je ťažké uveriť, že človek, ktorý vyzerá ako z časopisu ťa môže naozaj chcieť.

Chvíľu si myslíš: „Možno budem len ďalšou v poradí. Možno odo mňa len niečo potrebuje a je zdvorilý.“ 

Ale keď ti povie, že ťa má rád, vieš, že je to viac ako zdvorilosť. Odpovedáš tým, že sa cítiš rovnako a tvoje srdce pri tom zabudne na jeden úder.

zdroj: pexels.com

Všetko sa udialo príliš rýchlo, však? V jednej minúte hovoríte o veciach, ktoré sa ti stali v živote a v druhej minúte si už hovoríte, že sa milujete. Zdá sa, že je dokonalý chlap, ktorého by chcela každá žena vo svojom živote. Je zrelý, zodpovedný a sladký.

Ale je tu možno maličkosť a to tá, že nemá záujem mať s tebou hlbší a vážnejší vzťah. A keď sa to stane tebe, je to príliš pravdivé a znie to desivo. 

Preto chcem, aby si sa so vzťahmi neponáhľala.

Nech sú jeho slová, ktoré povedal akékoľvek, vždy si ich môžeš overiť tak, že sa budú odrážať na jeho činoch. Nebude sa báť robiť to, čo aj naozaj hovorí. Nebudú to len žiadne polovičné sľuby alebo len skryté motívy. Ak ťa skutočne miluje, bude o teba bojovať.

Akonáhle stretneš muža, ktorý ti otvorene povie, že chce byť len na tvojej „polceste životom“, buď odvážna a odíď.

zdroj: unsplash.com

Strata muža, ktorý si nie je vôbec istý v tom, či s tebou môže byť, nie je reálna strata. Pretože nikdy nemusíš strácať čas s niekým, kto ti len ublíži.

Môžeš pokojne odísť, keď nie je niečo v poriadku. Môžeš sa s ním rozlúčiť navždy, keď je príliš zrejmé, že sa tvoj vzťah s ním má ešte zhoršiť.

Zlatko, buď odvážna a opusti ho. Ty čakáš na pravú lásku. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating