Každá z nás túži po originálnom a romantickom priateľovi, ktorý vymyslí niečo, čo nás prekvapí, poteší a nadchne…Tiež som taká. Už ako malá som snívala o chlapcovi, ktorý bude romantik a bude mi každý deň dokazovať, ako ma ľúbi. A ja som ho našla.

Našla som niekoho, kto mi len tak donesie moju obľúbenú čokoládku, keď vidí, aká som vyťažená. Našla som niekoho, kto mi po celom dni presedenom nad chémiou donesie ružičku ako odmenu, že som to zvládla.

Meniny sú pre mňa iba sviatok, ktorý je síce sviatkom nášho mena, no nie sú až také dôležité ako narodeniny. Preto veľa chlapcov kúpi kytičku, čokoládku alebo bonboniéru. Tí kreatívnejší nás pozvú na večeru, pizzu alebo do kina. Jednoducho urobia náš deň niečím výnimočný. No ten môj už dlhšie hovoril, že chystá niečo lepšie a originálnejšie. Nechcela som, aby to bolo niečo drahé, niečo veľké, no on mi stále hovoril, že sa nemám báť, že to bude fajn.

Týždeň pred meninami na mňa zrazu nemal toľko času. Stále mal veľa práce. Po škole sme šli rovno domov a von sme sa vybrali až večer.

Prišiel 1. júl. Pozval ma k sebe. Už vo dverách mi vzal mobil a zapojil ho do svojho notebooku, vraj musí skontrolovať niečo do práce… Po chvíli mi vrátil mobil a povedal:“ všetko najlepšie.“ Nechápavo som pozrela na mobil, potom naňho a stále som nevedela, čo sa deje. Odomkol obrazovku a ukázal mi domovskú stránku. Mala som na nej novú ikonku na ktorej písalo: “I love you.“ Po zapnutí vyskočilo milé vyznanie v srdiečku, potom sa ukázali naše fotky a v pozadí hrali naše pesničky. On mi naprogramoval aplikáciu, ktorá patrí len a len mne, ktorá je len a len o nás dvoch.

Stále som mu prizvukovala, že to nemá byť niečo veľkolepé, že to sú iba meniny. On mi daroval ten najdrahší a najcennejší darček. Nikto neinvestoval do darčeka toľko času a toľko originality ako on do toho môjho. Práve preto je tak vzácny. Hoci vedel, že by ma potešila moja obľúbená čokoládka alebo kvietok, on mi daroval APLIKÁCIU. Pre niekoho možno blbosť, no pre mňa je to ten najúžasnejší a naoriginálmejší darček. Veď posúďte samy.

 

14075235_1261269193892400_536834238_o
IMG_0967IMG_3298

 

cover foto:elitedaily.com

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating