Slovensko je známe najmä svojimi ženami a horami. Ich krásu môžeš vidieť aj na Instagrame, ktorý je doslova preplnený nádhernými Slovenkami. Že ich nesleduješ a nepoznáš? Nevadí! Vďaka nám sa môžeš inšpirovať ich krásou.

Máš núdzu o inšpirácie alebo máš len jednoducho pocit, že na Slovensku „vyhynul“ druh krásnych žien? Si na omyle. My ti ukážeme tie najkrajšie z najkrajších, ktoré ťa môžu inšpirovať svojím Instagramom.

s_o_n_i_ah

Spĺňa všetko to, čo by mala mať krásna žena. Krásne a zdravé vlasy, nádhernú postavu a fotogenický vzhľad. Vďaka tomu môže aj na úplne hroznej fotke vyzerať úžasne. Jej Instagram ukazuje, že sa stará o svoju postavu skutočne dôkladne. Nielen starostlivosťou, ale aj cvičením a posilňovaním. Tomu vďačí za tak krásne telo. Rovnako sa venuje aj cestovaniu, ktoré pravidelne zdieľa s jej followermi.

martinabrejova

Modelka pracujúca pre Vogue CS je známa vo vodách modelingu, no na Instagrame ju pozná málokto. Krásne oči, tvár a postava je samozrejmosťou, keďže pracuje v oblasti modelingu a módneho priemyslu. Mladá kráska sa nebojí experimentovať, pretože si to skutočne môže dovoliť. Vzťah k móde je na fotografiách skutočne vidieť. Taktiež ťa môže inšpirovať vzhľad jej feedu, ktorý skutočne nie je len o selfies.

View this post on Instagram

Oh hi.🌞

A post shared by (@martinabrejova) on

eltincita

S cestovateľkami sa nám roztrhlo vrece, pretože medzi ne patrí aj Tina. Pracuje ako content creator, takže si cudzinu môže užívať plnými dúškami. Vďaka jej krásnej postave sa párkrát postaví aj pred objektív fotoaparátu a výsledok skutočne stojí za to. Veď skús posúdiť sama!

natally_hostakova

Žena, ktorá sa stala súčasťou Miss Universe a jediná blondínka v skupine skutočne vyniká z radov. Nielen vďaka svojmu výzoru, ale aj charakteru a cieľavedomosti. Po skončení školy sa vydala naprieč snom a rozbehla svoj biznis v oblasti zábavného priemyslu. Táto krásna Slovenka sa taktiež môže pýšiť dokonalou postavou, ktorá je skutočne ťažko vydretá tancovaním a návštevami fitness centra.

View this post on Instagram

Rainy and lazy saturday ☔️

A post shared by Natalynka✨ (@natally_hostakova) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.