Po rozchode

Niektoré ženy sa po rozchode úplne opustia a myslia si, že ich svet sa načisto zrútil. Smútok je absolútne pochopiteľný, keďže si prišla o človeka, ktorého si milovala. Avšak, nezabúdaj, že aj tá najväčšia bolesť prejde a chce to len čas. To, aký bude tvoj život, máš len a len vo svojich rukách. Ak po krachu vzťahu robíš týchto 6 vecí, okamžite s tým prestaň, pretože ubližuješ len sama sebe. 

Pamätaj, že rozchod je len prekážkou, ktorú musíš prekonať. Nič iné ti nezostáva. Nie nadarmo sa hovorí, že čas je najlepší liek, a preto musíš zotrvať. Ak prestaneš robiť nižšie spomenuté veci, uľahčíš si to.

Čakáš a dúfaš, že sa vráti späť

Všetko závisí od konkrétnej situácie, ale zúfalým dúfaním si už prešla každá z nás. No mala by si byť k sebe úprimná. Ak od teba odišiel a našiel si ďalšiu, už sa nevráti. Ak by ťa skutočne miloval, jeho srdce by si iná nezískala. Čakanie na niekoho, kto ťa v skutočnosti už skrátka nechce, mrhá tvojím časom aj energiou. Takýto zlozvyk ťa môže vyjsť draho, to najmä v podobe psychických problémov.

Dlhodobé stalkovanie ex-partnera

Samozrejme, po rozchode sa každá z nás občas pozrie na profil bývalého, ale ak to budeš robiť pravidelne a dlhodobo, nikdy sa z toho nevyliečiš. Práve naopak. Čím dlhšie ho budeš mať na očiach, tým ťažšie sa od neho dokážeš definitívne odpútať. Uvedom si, že život musí ísť ďalej. A to aj napriek tomu, že na to ešte nie si pripravená, pretože sa stále odmietaš zmieriť s tým, že je koniec.

Po rozchode
zdroj: Pexels/Mikhail Nilov

Nadmerné prejedanie sa

Utápať sa v smútku nie je riešenie. Ak sa budeš po večeroch opúšťať a jesť hordy nezdravého jedla, nijak ti to nepomôže. Zmeň svoje myslenie a skús to opačne – urob dokonalý porozchodový glow up. Nie však kvôli svojmu ex. Sprav to kvôli sebe a uvidíš, že sa budeš cítiť lepšie. V našom článku TU sa dočítaš o 8 spôsoboch, vďaka ktorým doslova rozkvitneš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating