Niekedy ani sám človek nevie, kedy sa mu poblázni hlava a prestane reálne zmýšľať. Ak tvoj partner začne robiť niektoré z týchto vecí, radšej ho opusti.

Stalo sa ti to? Že ti niekto učaroval a ty si nevedela, čo máš robiť, poprípade ako sa cítiť? Je to pekný pocit, ktorý zahreje na srdci. Ale v skutočnosti to nie je len to, čo vzťah naozaj potrebuje. Na začiatok potrebuješ niečo viac ako len to, aby si nezostala sklamaná.

Možno niektoré veci berieš príliš vážne. Analyzuješ všetky jeho správy, ktoré poslal keď bol smutný i nevrlý. Lámeš si hlavu nad tým, že s ním nie je rozumná reč a strieda nálady ako aprílové nevšedné počasie.

Úprimne ti poviem, že nie si jediná, ak naozaj takého chlapa poznáš. Ja ho neviem odhadnúť a asi to vedieť ani nebudem. Ale to nemení nič na tom, že by si zaslúžil menšiu facku od života a ja by som bola z neho sklamaná o niečo menej.

Photo by Hanna Postova on Unsplash
zdroj: unsplash.com

Ale čo ak ťa len na prvý pohľad ohúri a budeš hľadať za tým niečo viac? Ak si náhodou nebudeš vedieť dať rady, skús popremýšľať nad tým, ako sa správa.

Nepretvaruje sa?

To bude prvý možný znak, že sa mu nebude hneď všetko páčiť a nebude chcieť zmeniť zaužívané veci. Aby si sa náhodou necítila nepochopená.

Sladké slová cez písmená? 

Nech môžeš byť akokoľvek namäkko z jeho pekne napísaných slov, osloví ťa milo pri pozdrave alebo ti povie kompliment, keď ste spolu von? Virtuálna komunikácia má nevýhodu v tom, že ti nedá jasne najavo pocity druhých.

Povieš si navždy?

Zistila som, že tým slovom sa nedá pomenovať vzťah medzi akýmikoľvek ľuďmi. Povedzme, že ide o princíp. A sľúbiť si môžte čokoľvek, ale premýšľaj, prosím, opatrne.

Cítiš úprimnosť? 

Nehovorím o tom, či ti naozaj píše to, kde je a hlavne s kým tam je. Teraz mám na mysli to, čo z neho skutočne vyžaruje. Nemala by si mať pochybnosti, ak ťa za niečo pochváli a ty si nebudeš istá, či to myslel naozaj.

zdroj: pexels.com

Netrúfam ti povedať, či bude on v tvojom živote ten pravý, ale možno ti viem pomôcť, aby si neostala sklamaná.

Nie sú to rady, len obyčajné myšlienky zo života. Rýchlo spadnúť do snových pocitov je až príliš pekné nato, aby si zachovala chladnú hlavu.

V mojom prípade, vzdať sa ho by bolo to posledné, na čo by som pomyslela, ak by som sa s ním teraz mohla stretnúť.

Ale ak ti niekto nečakane ublíži spôsobom, ktorý nečakáš, budeš zmätená a nespokojná. Preto by som bola rada, ak stretneš toho, s kým sa to naozaj oplatí.

Nechcem ťa vystrašiť, že ten koho stretneš, nebude pre teba to najlepšie. Ja verím, že bude, len prosím, neostaň sklamaná.  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.