žena

Nachádzame sa v prvom letnom mesiaci, ktorým sa otvára aj tohtoročná letná sezóna. Horoskop hovorí, že pre každého majú hviezdy prichystané príjemné správy. U niekoho to bude láska, u iného zas profesionálna oblasť. Na čo sa môžeš podľa svojho znamenia zverokruhu tešiť práve ty?

Na čo sa môžeš tešiť v júni podľa znamenia

Baran

Prvý letný mesiac bude pre tvoje znamenie veľmi pekný. Nakoľko sa Mars nachádza v tvojom znamení a Venuša s Merkúrom sú tiež aktívne vo tvoj prospech, môžeš sa tešiť na viacero príjemných udalostí. Očakávaj zaujímavé stretnutia a novinky v oblasti pocitov, ale aj práce.

Býk

V júni vstúpi planéta Mars do tvojho znamenia a poskytne ti isté výhody. Tešiť sa môžeš aj na príval energie. Už od 10. júna bude veľmi ťažké odolať ti a povedať nie. Dobré správy začnú prichádzať aj do pracovnej sféry od 18. dňa, kedy Merkúr vykoná priaznivý prechod cez tvoje znamenie. Aj Venuša sa stane aktívnou a láska ťa prinúti snívať.

zdroj: Pexels/Marta Wave

Blíženci

Tento mesiac bude pre teba veľmi šťastný. Do 18. júna sa  môžeš spoľahnúť na konjunkciu Venuše a Merkúra, ktorá sa dostane k Slnku a Jupiteru, aby ti poskytla úžasné príležitosti v oblasti práce a pocitov. Pokiaľ sa zamýšľaš nad nejakým novým projektom, prehovor o ňom. Nájdeš niekoho, kto ti bude veriť a ukáže sa ako vynikajúci spojenec.

Rak

Ty sa môžeš tešiť na príjemné oživenie energie po 10. júni. Nielenže sa na teba opäť usmeje Mars, ale počnúc 18. dňom budú na tvojej strane ďalšie planéty – Venuša a Merkúr. Sú pripravené podporiť ťa na sentimentálnom fronte, ale aj v kancelárii. Dobré správy prichádzajú na konci mesiaca.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy