žena

Lev

O šťastie sa v tomto prvom letnom mesiaci postará planéta Merkúr, ktorá bude aktívna vo tvoj prospech od 10. dňa. Prinesie ti veľmi príjemné stretnutia. Dobré správy môžeš očakávať aj v oblasti práce. V láske zažiješ prvú časť mesiaca plnú vášne a tvoja energia bude žiariť v celej svojej kráse.

Panna

Horoskop hovorí, že od 18. júna sa tvoja astrologická situácia uvoľní a turbulencie, ktoré si zažívala v prvej polovici tohto mesiaca, ustúpia a nahradí ich pokojnejšia obloha. Nájdi spôsoby, ako relaxovať a udržiavať svoju vnútornú rovnováhu.

Psychické a fyzické zdravie
zdroj: Unsplash/Zulmaury Saavedra

Váhy

Aj napriek tomu, že začiatok júna je pre teba náročnejší, môžeš postupne vnímať na vlastné oči, ako sa dostavujú výsledky tvojej veľkej snahy. Je to atmosféra zmien, vďaka čomu budeš môcť nájsť tú najlepšiu cestu pre seba. Horoskop hovorí, že bude veľmi príjemná a priaznivá.

Škorpión

Jún sa pre teba otvoril s pokojnejšou oblohou ako máj. Merkúr a Venuša už nebudú v opozícii a kúsok po kúsku obnovíš rovnováhu a vyrovnanosť ako vo svojom profesionálnom, tak i sentimentálnom živote. Nájdi si čas na relaxačné aktivity na udržanie svojej vnútornej harmónie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy