Pexels/Julia Larson

V novom roku by si mala pociťovať veľký príval energie a motivácie. Napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí tak nefungujú a sú aj počas prvých dní znudení, leniví a neochotní pohnúť prstom.

Poď sa s nami pozrieť na to, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Daj si pozor na to, aby si príliš nežiarlila. Mohla by si tak narušiť pokoj v rodine, pretože by si na seba strhla veľa pozornosti. Ak máš niečo, čo chceš s partnerom prediskutovať, urob to medzi štyrmi očami. Obaja sa budete cítiť lepšie.

Býk

Neboj sa pustiť do ničoho, čo ťa zaujme. Bude sa ti dariť a rodinní príslušníci ťa dokonale pochopia. Zažiješ deň plný radosti, úprimnosti a smiechu. Keď so všetkými povinnosťami skončíš, nezabudni sa im venovať. Pochop teraz ty ich.

Blíženci

Máš naozaj jasno v tom, čo je pre teba dôležité? Nastavila si si predsavzatia správne? Ak máš pocit, že si v niečom urobila chybu, ešte máš šancu napraviť to. Ak by si to neurobila teraz, mohla by si to počas roka veľakrát ľutovať.

Rak

Nehanbi sa za svoje úspechy. Tvrdo si pracovala na tom, aby si bola tam, kde si teraz. Nebuď skromná a utiahnutá, pretože si to nezaslúžiš. S takým prístupom by si ťa nikto v novom roku nevšimol a stagnovala by si.

Lev

Ak sa nevieš rozhodnúť medzi dvoma vecami, vyber si tú, ktorá je tvojmu srdcu bližšia. Možno to teraz naozaj nevidíš, ale potrebuješ to ako soľ, pretože ti srdce vždy radí správne. Časom si aj ty sama uvedomíš, že si urobila dobré rozhodnutie.

Panna

Neboj sa chváliť ostatných, pretože sa ti to raz vráti. Keď si všimneš kvalitne odvedenú prácu, vyzdvihni ju. Neskôr si na teba daná osoba spomenie a možno sa ti odvďačí viac, než teraz ty jej. Stačí byť len trpezlivou.

Váhy

Mala by si si urobiť prehľad o svojich financiách. Vianoce a sviatky ťa zruinovali, no v novom roku potrebuješ mať prehľad o tom, koľko zarábaš a míňaš. Keď sa do toho pustíš teraz, nadšenie ti vydrží a budeš si viesť záznamy celý rok.

Škorpión

Pokiaľ ťa niečo nebaví, nerob to. Nemusíš sa do ničoho nútiť, pretože máš ešte veľa voľného času. Všetko stihneš a tak nemusíš byť v strese. Užívaj si voľné dni, rodinu, partnera (ak ho máš) a kamarátov. Neskôr nabehneš do kolotoča práce a nezastavíš sa.

Strelec

Mala by si sa zamerať na jeden šport. Vo svojom tele sa necítiš dobre, preto s tým niečo rob. Vyber sa na dlhú prechádzku, turistiku, choď si zabehať, alebo si doma zacvič. Uvidíš, že sa večer budeš cítiť lepšie, než keby si celý deň sedela na zadku.

Kozorožec

V partnerskom živote sa ti bude dariť, no horšie to bude v tom rodinnom. Večer sa u vás môže strhnúť hádka, ktorá neskončí pozitívne. Mala by si sa držať na uzde, pretože ak to neurobíš, výbuch citov spôsobí, že niekomu ublížiš.

Vodnár

Nestačí len oddychovať, musíš aj pracovať a vzdelávať sa mimo práce. Ak by si nič nerobila, skončila by si veľmi zle. Pracuj na sebe od prvého dňa nového roka, pretože budeš úplne niekde inde, ako keby si začala až budúci mesiac.

Ryby

Neriskuj, keď nemáš dôvod. Teraz by ti to naozaj nevyšlo a bola by si z toho demotivovaná. Radšej buď len doma, užívaj si ešte pokojnú atmosféru a venuj sa tvojmu koníčku. Neskôr na neho nebudeš mať čas, preto využi každú minútu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy