Instagram/madamelena_

Vianoce sú sviatky pokoja, mieru a lásky. Je to obdobie, kedy sú konečne všetci doma a majú čas na rodinu a aktivity, ktoré milujú. 

Pusť sa do čítania článku a zisti, aká aktivita je pre teba v tomto čase najideálnejšia.

Baran

Baran je veľmi silné znamenie, ktoré miluje výzvy a nikdy sa nevzdáva. Ideálnou aktivitou pre neho je lyžovanie, pretože na svahu môže zdolávať prekážky a rôzne nástrahy. Adrenalín bude pociťovať už od prvej minúty, ako sa postaví na lyže.

Býk

Vyrovnaný Býk je predvídateľný. Miluje farebné veci, korenisté vône a túži po tom, aby mohol Vianoce prežiť v pokoji. Ideálnou aktivitou je pre neho napríklad zdobenie medovníkov, pretože si pri nich oddýchne a môže ukázať svoju umeleckú stránku.

Blíženci

Blíženci sú veľmi hraví, radi sa zabávajú a stereotyp nie je pre nich. Počas Vianoc doma neobsedia, preto je pre nich skvelou aktivitou sánkovanie. Spália pri nej kalórie, vyšantia sa do sýtosti a vrátia sa do detských čias.

Rak

Vždy veselý Rak je spokojný vtedy, keď je obklopený svojou rodinou. Dokáže každého rozosmiať, je optimistický a už na prvý pohľad z neho vyžaruje láskavosť a dobré srdce. Ideálnou aktivitou je pre neho hranie spoločenských hier.

Lev

Sebecký Lev často myslí na seba, no keď ide o sviatky, tak aj na druhých. Pre neho je výbornou aktivitou nakupovanie vianočných darčekov a obiehanie obchodov, pretože zbožňuje luxus a krásne prostredie. V nákupnom centre sa cíti ako doma.

Panna

Pre Pannu nie je lepšia aktivita, než upratovanie. Pred sviatkami, no aj počas nich, chce mať čistú domácnosť, a aby mali veci svoje miesto. Je perfekcionistka, preto potrebuje mať všetko pod kontrolou a sledovať každý pohyb člena domácnosti, či nerobí neporiadok.

Váhy

Pre znamenie Váhy je ideálnou aktivitou pečenie koláčov alebo príprava vianočného jedla. Človek v tomto znamení neustále hľadá rovnováhu, preto by mal sladké vyvažovať slaným. Pokiaľ bude cítiť výčitky, môže varenie vystriedať s prechádzkou.

Škorpión

Vášnivý človek v znamení Škorpióna je na vianočné aktivity náročný. Nikto mu úplne nerozumie, preto je pre neho ťažké tráviť sviatky doma. Ideálnym programom je pre neho guľovanie, pretože pri tejto činnosti si môže vybiť svoju vášeň a skrotiť temperament.

Strelec

Strelec je veľmi šťastné znamenie. V živote mu vychádza všetko podľa jeho plánov, nestresuje sa a nepociťuje nátlak spoločnosti. Najlepšou aktivitou je pre neho oddychovanie alebo sledovanie vianočných filmov. Činnosť, pri ktorej nemusí nič robiť.

Kozorožec

Vytrvalý Kozorožec sa nerád vzdáva. Preto sa často púšťa aj do činností, ktoré mu nejdú, len aby vystúpil zo svojej komfortnej zóny. Skvelou aktivitou je korčuľovanie, pretože pri tejto si naozaj otestuje svoju trpezlivosť a zodpovednosť aj v reálnom živote.

Vodnár

Pre Vodnára je ideálnou aktivitou čítanie kníh. Je múdry, vždy prahne po nových informáciách a práve to mu knihy umožňujú. Počas Vianoc má konečne čas na to, aby sa pustil do knižiek, ktoré má rozčítané. Vďaka tomu bude šťastný.

Ryby

Vedela by si si pre Ryby predstaviť lepšiu aktivitu, než vyrábanie vianočných dekorácií? Tomuto citlivému človeku, ktorý v sebe ukrýva zmysel pre umenie a detaily, sa nehodí žiadna sviatočná činnosť viac. Pri vyrábaní DIY vecí si dokonale oddýchne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy