Photo by Miguel Arcanjo Saddi from Pexels

Anjeli opäť radia. Podľa ich predpovede bude tvoj týždeň od 17.8. do 23.8. 2020 vyzerať presne takto!

Problémy s trávením potrápia aj tento týždeň. K tomu sa ešte pridajú aj problémy so slezinou. V oboch prípadoch najlepšie urobíte, ak sa zveríte do rúk tým povolaným – teda doktorom. Ak nejde o nič dlhodobé a k lekárovi ešte neplánujete ísť, poobzerajte sa aspoň po vhodných bylinkových čajoch, dokážu veľmi pomôcť. Takisto si dajte pozor na svoj pitný režim a spôsob stravovania.

Prerábate dom? Tak v tieto dni vám to pôjde o niečo lepšie. Iste tomu napomôže aj vaša túžba konečne všetko dokončiť a oddýchnuť si. Vo všeobecnosti je hlavnou témou tohto týždňa všetko, čo sa týka domu.

Ak nejaký práve kupujete, dbajte na to, aby ste na nič nezabudli, všetko potrebné si zapisujte a riešte jedno po druhom, bude v tom menší chaos. Či už teda dom upratujete, rekonštruujete, kupujete – robte to tak, aby vás to úplne nevyčerpalo. Nezabudnite tiež oddychovať.

Pýtate sa, ako si tento týždeň povedie pracovná oblasť? Zažiaria najmä profesie, ktoré spadajú do oblasti duchovných či duševných povolaní. Či je to kouč alebo psychológ, práca s človekom je jednou z najťažších a ľahko tu človek dôjde k vyhoreniu.

Iste vás preto poteší, že v tento týždeň budete odmenení. Odmena môže prísť v rozličných formách. Možno vám zlepší deň úsmev človeka, ktorý k vám prišiel s trápením. Alebo vás niekto nečakane obdaruje. Každopádne, odložte si tieto poklady. Sú len vaše a môžete z nich aj vy sami čerpať energiu v tých ťažších dňoch.

Patríte k tým šťastne zamilovaným? Tešte sa na príval vášne, ktorá spestrí chvíle vám obom. Láska je nádherná, ak si dôverujete, preto myslite aj na to, aby vám tá vášeň nezastrela úsudok – v prípade, že dlhšiu dobu čelíte problémom s partnerom.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating