žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prvá marcová sobota prináša veľa priaznivých a pozitívnych situácií. Aj napriek tomu, že ide o voľný deň, niekomu sa môže dariť v kariére a celkovo v jeho profesii. Horoskop hovorí, že práve z tejto sféry môže pre niektoré znamenie prísť láska na prvý pohľad. Si to ty?

Horoskop na dnes

Baran

Ako dnes, tak i zajtra ti prináša horoskop dobrú predpoveď. Môžeš sa rozhodnúť vytiahnuť projekt, ktorý leží v zásuvke a dokončiť potrebné prípravné práce na jeho realizáciu bez toho, aby ťa zastavili akékoľvek prekážky. Sentimentálnemu sektoru sa darí tiež veľmi dobre. S nejakou osobou, z kruhu priateľov by mohol vzniknúť krásny milostný príbeh.

Býk

Predpoveď na túto marcovú sobotu sa zlepšuje. Práve v tomto období môžeš zhmotniť projekt, ktorý je tvojím snom a plánuješ ho už dlhšie zrealizovať. Už nejaký čas dostávaš prenikavý a príťažlivý podnet, ktorý ťa núti rozvíjať to, čo máš v pláne. Nepodceňuj dobré astrálne vplyvy, ktoré sú pripravené posilniť tvoju emocionálnu istotu a pomôcť ti dokončiť aj istý milostný projekt, na ktorom ti tak veľmi záleží.

Metódy riadenia stresu
zdroj: Unsplash/Joshua Rawson-Harris

Blíženci

Mala by si tráviť svoj čas vedomejšie. Môžeš sa rozhodnúť cestovať alebo sa vytrvalo venovať svojim koníčkom či športovým aktivitám, ktoré môžu zvýšiť nielen tvoju vonkajšiu krásu, ale aj vnútornú silu. Čo sa týka práce, pokiaľ si v poslednej dobe urobila nejaké zmeny, spoľahni sa na dobré zotavenie.

Rak

Mala by si zachyť energiu a citlivosť, ktorú ti Mesiac posiela v správnom čase, pokiaľ chceš zlepšiť pokrok vo svojom milostnom živote a zároveň vytvoriť priaznivú klímu, aby si si naplno užila radosti lásky. Nie je tomu inak ani v prakticko-profesionálnom sektore, najmä ak pracuješ v odvetviach, kde sa vyžaduje originalita a koncentrácia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop