žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mesiac február dnes uzatvára posledný jeho deň a pred nami aj prvý jarný mesiac – marec. Horoskop hovorí o tom, na čo sa môžu počas neho tešiť jednotlivé znamenia zverokruhu. Čo príjemné čaká práve teba?

Na čo sa môžeš tešiť v marci podľa svojho znamenia

Baran

Marec bude pre teba zaujímavým mesiacom. Očakávať môžeš nové príležitosti, ktorých by si sa mala určite chopiť. Šťastie sa ukazuje aj v oblasti  pocitov a spoľahnutie je aj na planétu lásky. Poskytne nezabudnuteľné chvíle zadaným, ale i tým, ktoré sú single.

Býk

Pre teba bude šťastná druhá polovica marca, nakoľko sa na teba budú usmievať hneď dve planéty. Pôjde o Venušu a Mars, ktoré sa postarajú o to, že kúsok po kúsku nájdeš pokoj na vzťahovom poli a obnovíš v tomto smere aj stratenú energiu.

Husté vlasy
zdroj: Unsplash/ Valerie Elash

Blíženci

Prvý jarný mesiac bude pre teba bohatý na rôzne udalosti. Spoľahnúť sa môžeš na priazeň Venuše do prvej polovice mesiaca, v pracovnej oblasti bude šťastnejšia tá druhá, o čo sa postará planéta Merkúr.

Rak

Horoskop hovorí, že marec ti prinesie krásne emócie a od polovice mesiaca sa na teba bude usmievať aj Venuša. Začiatok jari tak osláviš s láskou v srdci. Tešiť sa môžeš z príjemných pocitov a nezabudnuteľných chvíľ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy