Dnes si môžeš prečítať rebríček znamení, ktoré sú zoradené podľa toho, ako rýchlo si splnia svoje novoročné predsavzatia.

Škorpión

Do svojich novoročných predsavzatí si sa pustila naozaj akčne. Podarí sa ti ich dokončiť len pod podmienkou, že ti tvoja vášeň vydrží až dokonca. Snaž sa a úspech príde skôr, než sa nazdáš.

Strelec

Novoročné predsavzatia si nemala v pláne, ale akosi si sa nevyhla tradícii. Keďže si človek impulzívny, moc nerozmýšľaš a robíš ich automaticky. Preto sa ti tak darí.

View this post on Instagram

we love a midday coffee 🦋

A post shared by Jordan & Kemper (@joandkemp) on

Ryby

Si citlivá žena a tak, keď niekto povie, že si predsavzatia nesplníš, splníš ich ešte lepšie, než si plánovala. Vydrž a úspech sa dostaví, nesmieš poľaviť v tempe.

Blíženci

Na to, aká si cez rok „rozlietaná“ a plná plánov, dala si si aj plno predsavzatí. Môžeš dúfať, že sa ti splnia do konca roka, no šance máš mierne odklonené. Pridaj do tempa.

Panna

Si praktická žena a tak si sa do predsavzatí pustila rýchlo. Nájdeš svoj zlatý stred a nevybočíš z cesty. Ak ťa nič nebude spomaľovať, splnia sa ti tvoje ciele.

Baran

Si tvrdohlavá a tak sa usiluješ, aby sa ti všetky tvoje predsavzatia splnili do bodky presne. Nechceš nič vynechať, preto ti to bude trvať možno dlhšie, ale dostaneš sa do cieľa.

Býk

Tvoje novoročné predsavzatia sú trochu mimo tvojho štýlu, no aj tak sa zatneš a splníš ich. Niekedy budeš potrebovať viac motivácie, avšak úspešne sa ti podarí dokončiť ich.

Vodnár

Na predsavzatia až tak neveríš, no myslíš si, že môžu byť dobrou možnosťou na to, ako sa namotivovať. Ide ti to ťažšie, ale tvrdým tréningom si vybuduješ rutinu, ktorá bude pre teba po čase ľahšia.

Lev

O svojich novoročných predsavzatiach si povedala všetkým, pretože musíš byť stredobodom pozornosti. Mala by si sa teda snažiť, aby si ich splnila. No v tvojej realite si na tom biedne.

Rak

Novoročné predsavzatia berieš ako zábavu a nesnažíš sa ich splniť. Máš zopár napísaných, ale tvoj svet sa nezrúti preto, pretože ich nesplníš.

Kozorožec

Tvoje novoročné predsavzatie je iba jedno. Správať sa milšie k ľuďom. Hoci je to maličkosť a nemalo by ti slušné správanie robiť problém, v niektorých situáciách si uvedomíš, že tvoje predsavzatie nemôžeš splniť.

Váhy

Na novoročné predsavzatia neveríš. Pre teba je začiatok roka vždy, keď sa niečo rozhodneš urobiť a stanovíš si nejaký cieľ. Preto si predsavzatia nedávaš a tým pádom nemáš čo splniť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.