žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niektoré znamenia zverokruhu patria k citlivejším, iné sú zas v tomto smere viac odolnejšie. Každý sme iný a je to v úplnom poriadku. Astrológia napríklad popisuje aj tie, ktoré sú spomedzi všetkých najtemperamentnejšie. Radíš sa do tejto skupiny aj ty?

Najtemperamentnejšie znamenia zverokruhu

Baran

Barani sú rodení vodcovia a priekopníci. Ohnivý temperament, ktorý majú, poháňa ich odhodlanie a nebojácnosť. Aj keď majú veľké magnetické kúzlo, dokážu sa rýchlo rozhorieť, najmä vtedy, keď sú spochybnené ich túžby. Zaobchádzanie s týmto znamením si vyžaduje trpezlivosť a rešpektovanie jeho potreby nezávislosti.

Máš krásny život
zdroj: Unsplash/Joey Nicotra

Býk

Osoby tohto znamenia sú známe svojou neochvejnou odhodlanosťou a tvrdohlavosťou. Ich ohnivý temperament horí najviac vtedy, keď je ohrozená ich stabilita a bezpečnosť. Trpezlivosť a kompromis sú rozhodujúce pri jednaní s Býkmi, pretože si cenia lojalitu a spoľahlivosť vo vzťahoch.

Astrológia definovala aj tie znamenia zverokruhu, ktoré majú výnimočnú charizmu, ktorá ich robí neodolateľnými. Na týchto 5 zvodcov si daj pozor, každý im podľahne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy