Nikdy nevieme so stopercentnou istotou povedať, či nás partner nepodvedie. Dokonca ani to, či nevera nezláka nás. Život je plný nečakaných momentov a skutkov, niekedy schybíme, niekedy sa rozhodneme pre lepšiu možnosť, to je proste život. Dnes ti teda k tejto „problematike“ prinášame súvisiaci článok o tom, ako sa hviezdy zhodli, že tieto znamenia zverokruhu muži podvádzajú najčastejšie. A majú na to TENTO dôvod. AK ťa teda zaujíma. pohodlne sa usaď a toto sú oni!

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca je nádherná žena, ktorá si vie získať každého muža, avšak iba dočasne. Vo vzťahu vždy hľadá vzrušenie, napätie a erotiku. Viac pre ňu znamená kariéra a peniaze, než manželstvo a rodina. A to je najčastejší dôvod, prečo muž po čase začne myslieť nad alternatívnou možnosťou. Chlap sa so  ženou narodenou ako Kozorožec necíti komfortne, cíti sa menejcenne.

Na druhej strane, ak sa aj ona pri svojom partnerovi nudí, nemá problém ho podviesť. Neznáša nudu a túži po tom, aby bol jej partner stále v strehu.

Rak

Žena narodená v znamení Raka je veľmi náladová. Vzťah s ňou vyzerá ako jazda na horskej dráhe. Jeden deň úplné zlatíčko, iný deň opak. A nie každému mužovi je to po chuti. Ako krátkodobé pobavenie mu vyhovuje, ale dlhodobý vzťah si s takouto ženou len ťažko vie predstaviť. Preto nastupuje v mnohých prípadov aj nevera.

Žena Rak je citovo veľmi labilná, preto by si mala dávať pozor na to, s kým sa dá do vzťahu, aby nedostávala vo vzťahu jednu facku za druhou.

Baran

Baran žena je také slniečko. Usmievavá, pozitívne naladená, avšak lásku a vzťah nepovažuje v živote za dôležité, preto sú jej vzťahy väčšinou povrchné. Muž to vie veľmi rýchlo vycítiť, a tak hľadá si svoju aj ďalšiu možnosť.

V konečnom dôsledku i žena narodená ako Baran túži po láske a dlhodobom vzťahu, ale tým, že všetko dáva nad toto, jej vzťahy dokážu veľmi rýchlo krachnúť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.