flickr.com

Zisti, akého muža by si mala hľadať na základe tvojho znamenia.

Baran

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý je hladný po dnešnom svete. Ktorý bude s tebou chcieť preskúmať a precestovať každú krajinu sveta.

Býk

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ti dá pocit, že si konečne našla domov. Takého, pri ktorom sa budeš cítiť bezpečne.

Blíženci

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, pri ktorom sa budeš cítiť pochopená. Kým nestretneš muža, ktorý ťa bude milovať pre to, že si sama sebou.

zdroj: unsplash.com

Rak

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ťa bude podporovať aj vtedy, keď budeš mať všetky tvoje nálady a pocity. Či už sa budeš cítiť dobre alebo zle.

Lev

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý sa bude pohybovať v tvojom rýchlom tempe. Musí to byť muž, ktorý chce zažívať stále nové a nové veci.

Panna

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý sa nebude báť tvojej lásky. Ktorý sa nebude báť priznať to, že ťa miluje.

Váhy

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ti dá jasne najavo, či ťa miluje alebo nemá o teba záujem. Zostaň sam dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý bude úprimný.

Škorpión

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý bude v teba veriť. Ktorý ťa bude vo všetkom podporovať a s kým budeš mať pocit, že môžeš byť sama sebou.

Strelec

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý neprestane žiť s radosťou a ktorý sa neprestane tešiť z nového dňa, novej výzvy a prekvapení.

Kozorožec

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý bude rovnako ambiciózny ako ty. Kým nestretneš muža, ktorý bude o teba bojovať.

Vodnár

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ti dá pocit, že s ním máš všetko a on má všetko s tebou. Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ťa bude milovať na 100 %.

Ryby

Zostaň sama dovtedy, kým nestretneš muža, ktorý ťa bude vždy prekvapovať. Ktorý ťa vždy naučí niečo nové.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating