žena

V našom okolí sa nachádza množstvo rôznych ľudí. Jedni majú vyvinutý mimoriadny zmysel pre humor, u iných zas miestami absentuje. Ktoré znamenia zverokruhu sa radia medzi tie, ktorým chýba?

Znamenia, ktorým chýba zmysel pre humor

Baran

Aj napriek tomu, že Barani nie sú také tvrdohlavé ako Býci, vtipu nedokážu často porozumieť. Je to na škodu, pretože títo prirodzení vodcovia by mohli kráčať aj týmto smerom a aspoň raz za čas si užiť naplno smiech a humor. Žiadať to od nich je miestami až príliš náročné.

Rak

O týchto ľuďoch je známe, že sú príliš starostliví v tom, akým spôsobom komunikujú so svojím okolím. Niekedy práve tento materinský inštinkt dokáže zničiť akúkoľvek schopnosť smiať sa.

Ako zvládať hnev
zdroj: Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Samozrejme, že život si niekedy vyžaduje aj vážnosť, avšak pokiaľ sa nedokáže človek zasmiať aspoň raz za čas, okolie ho môže považovať za nudného. O Rakoch to platí dvojnásobne.

Škorpión

Škorpióni sú v tomto smere ťažká partia. Ich okolie nikdy nevie, čo si tieto bytosti naozaj myslia. Aj to je dôvod, pre ktorý sa ťažko čítajú a nie je taktiež pravdepodobné, že sa zasmejú, aj keď budú mať dobrú náladu. Miestami sa však pokúsia o vtip, no pokiaľ sa v ich prítomnosti nenachádza osoba v rovnakom znamení, nik iný sa na ňom nezasmeje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy